-13 kg Paweł
Paweł
Powiedz proszę kilka słów o sobie. Czym się zajmujesz na co dzień, jaki masz charakter pracy, co lubisz, co Cię interesuje?

Cześć! Nazywam się Paweł, mam 26 lat. Na co dzień zajmuję się montażem wind osobowych, więc praca jest dość angażująca. Lubię słuchać muzyki, interesuję się sportem i motoryzacją.

Co spowodowało, że postanowiłeś dokonać metamorfozy swojej sylwetki? Jaki był Twój cel, co chciałeś osiągnąć, współpracując ze mną?

Źle się czułem we własnym ciele. Pewnego dnia postanowiłem zmienić coś w swoim życiu, więc zapisałem się na siłownię. Niestety efekty nie były takie, jak oczekiwałem. Doszedłem do wniosku, że potrzebna mi pomoc w osiągnięciu postawionego sobie celu. Przeglądając Internet oraz oferty różnych trenerów, trafiłem na Ciebie.

Co było dla Ciebie najtrudniejsze, żeby wykonać pierwszy krok?

Najtrudniejsze okazały się regularne treningi na siłowni. Poza tym zmiana złych nawyków żywieniowych. Trudno tak z dnia na dzień odstawić produkty, po które sięgało się codziennie, nawet jeśli wiedziałem, że są niezdrowe.

Co zmieniło się w Twoim życiu i jak się czujesz teraz, kiedy dbasz o to co jesz oraz o regularną aktywność fizyczną?

W moim życiu zmieniło się naprawdę wiele, począwszy od lepszego samopoczucia. Mam znacznie lepszą kondycję fizyczną. Wstaję codziennie rano zmotywowany i pełen energii!

Pochwal się proszę, z czego jesteś najbardziej dumny?

Najbardziej dumny jestem oczywiście z mojej nowej sylwetki i z tego, że udało mi się zrzucić zbędne kilogramy.

Co możesz powiedzieć o współpracy ze mną, co jest w niej dla Ciebie najważniejsze?

Współpraca z Tobą przebiega naprawdę świetnie! Dieta jest do mnie idealnie dopasowana. Pominąłeś produkty, których nie lubię. Dostaję od Ciebie nawet listę zakupów, co oczywiście bardzo je ułatwia i skraca czas spędzony w sklepie. Posiłki są bardzo smaczne i łatwo je przygotować. Co do planu treningowego – również jest świetnie przygotowany, a w razie problemów przy wykonywaniu danego ćwiczenia, podsyłasz filmiki, w których wszystko jest pokazane krok po kroku. Bardzo też sobie cenię stały kontakt. Jestem zadowolony, że udało mi się tyle osiągnąć, ale oczywiście nie byłoby to możliwe bez Twojej pomocy, dlatego jestem Ci za wszystko bardzo wdzięczny!

Nie odkładaj swojej metamorfozy na jutro. Dołącz do podopiecznych Centrum Respo już dziś