Dietetyk

dr Michał Wrzosek

Cześć, nazywam się Michał Wrzosek i pokażę Ci, jak schudnąć i żyć zdrowo na zawsze.

Jestem dietetykiem klinicznym, dietetykiem sportowym i doktorem dietetyki. Stworzyłem Metodę Respo - najbardziej dopasowaną dietę na rynku. Pod moimi skrzydłami metamorfozę przeszło ponad 39196 Podopiecznych.

Teraz pomogę schudnąć Tobie.

Dietetyk sportowy

Jako nastolatek miałem dużą nadwagę. Problemy z cerą. Czułem się fatalnie. Wstydziłem się zdjąć koszulkę na plaży. Moja pewność siebie była na tak niskim poziomie, że zdecydowanie bliższą relację miałem z McDonaldem niż z jakąkolwiek dziewczyną.

Jak to zrobiłem?

Zacząłem od diety, ale szybko przekonałem się, że to za mało. Kilogramy spadały, a ja i tak nie wyglądałem tak jak chciałem. Zacząłem ćwiczyć i to była prawdziwy game changer!

Sam przeszedłem zmianę, rozumiem, przez co przechodzą osoby, które chcą zrzucić kilogramy i dzięki tym doświadczeniom oraz 10 lat edukacji (aż po tytuł doktora dietetyki) stworzyłem metodę, która działa na każdego i pomogła już 14500 Podopiecznym.

Dietetyk kliniczny

Jako dietetyk kliniczny jestem wykładowcą akademickim i mam za sobą setki godzin poprowadzonych wykładów i ćwiczeń na takich uczelniach wyższych jak: SGGW czy Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia. Wykładam przedmioty takie jak: dietetyka kliniczna, dietetyka sportowa i żywienie człowieka. Uczę dietetyki zarówno studentów, jak i dietetyków.

Doktor dietetyki

Studiowałem dietetykę i robiłem doktorat przez 10 lat, aby pomóc Ci tak skutecznie, jak nikt inny. Najpierw studia licencjackie na kierunku dietetyk na SGGW, potem studia magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medyczny i doktorat na SGGW.

Na studiach doktoranckich potwierdziłem skuteczność metody Respo i zostałem doktorem dietetyki.

Wyniki moich badań publikowały znane czasopisma naukowe (np. International Journal of Environmental Research and Public Health, Journal of Osteoporosis, Expert Review of Endocrinology&Metabolism).

Napisałem i wydałem książkę, którą przeczytało 10037 osób

Zdrowia nie kupisz, ale możesz o nie zadbać. W dobie mass mediów codziennie zderzasz się ze sprzecznymi informacjami, 8 na 10 dietetycznych wskazówek w internecie to informacje wyssane z palca.

W książce połączyłem rzetelną wiedzę popartą badaniami naukowymi i wieloletnie doświadczenie, które przełożyło się na 14500 zadowolonych Podopiecznych. Poznasz wszystkie kluczowe informacje o zdrowym stylu życia - wskazówki jak jeść, jak się ruszać, ile spać i co pić.

Projekt: Zdrowe Życie to szczegółowy poradnik na temat zdrowego stylu życia i dietetyczny bestseller.

Jestem ekspertem w TV

Na co dzień możesz mnie spotkać w Dzień Dobry TVN, Onet i WP, gdzie jako ekspert w temacie dietetyki i żywienia rozprawiam się z mitami i doradzam milionom Polaków jak schudnąć i żyć zdrowo na zawsze.

Metamorfozy moich Podopiecznych możesz zobaczyć w “Pytaniu na śniadanie”.

moja poradnia dietetyczna online

Jeden dietetyk nie pomoże Ci tak jak cały zespół dietetyków i trenerów.

Moja Metoda przynosi takie efekty, że mój grafik pękał w szwach, a konsultacje kończyły się późno w nocy. Doba ma tylko 24 godziny i nawet pracując bez przerwy i tak nie mogłem pomóc wszystkim. Z moimi Podopiecznymi byłem na łączach rano, wieczorem, w trakcie posiłków, wizyt u babci, a nawet… w drodze na własny ślub.

Nie mogłem jednak sam pomóc wszystkim.... Kluczem do metody Respo jest opieka i responsywność, a każdy Podopieczny musi dostać 100 % uwagi.

Dlatego przez wiele miesięcy szkoliłem 18 najlepszych dietetyków, którzy dziś pracują ze mną w Centrum Respo. Każdy z naszych Podopiecznych ma swojego Opiekuna Celu, który wspiera go w drodze do celu!

Z pomocy naszego dietetyka możesz skorzystać na całym świecie

Podopieczni Centrum Respo dołączają do nas ze wszystkich stron świata.

Lokalizacja nie ma znaczenia - żeby zostać naszym Podopiecznym wystarczy dostęp do Internetu! Mamy nowoczesne narzędzia - dieta, ćwiczenia i Twój osobisty dietetyk jest dla Ciebie dostępny w aplikacji Respo. Centrum Respo to najlepsza poradnia online. Nasi pacjenci osiągnęli z nami swoje cele mieszkając w Polsce, Wielkiej Brytanii, USA, Szwecji, a nawet Nowej Zelandii!

Prywatnie - żyjemy zdrowo cała rodziną

Wspieranie metamorfoz Podopiecznych i dietetyka kliniczna to fascynujące zajęcie, ale.. moją siłą napędową jest rodzina: żona Milena, syn Antek i… Dolar, nasz kochany pies. Uwielbiamy razem spędzać czas, podróżować, gotować i oczywiście... zdrowo zjeść!

CENTRUM RESPO

Czas na Ciebie! dołączysz do nas?