Czym jest Metoda Respo, dzięki której nasi podopieczni osiągają swój cel?

Metoda Respo to nasza sprawdzona, bo potwierdzona 16232 sukcesami naszych podopiecznych strategia na złe kilogramy. Oferuje Ci metamorfozę w Twoim rytmie, dopasowaną do indywidualnych preferencji i potrzeb Twojego organizmu.

Efekty na długie, szczęśliwe lata

Utrata wagi tylko na chwilę, efekt jo-jo? Wielu podopiecznych przychodzi do nas z takimi doświadczeniami.

To naturalne, że po kilku nieudanych próbach możesz stracić motywację i wiarę w sukces, dlatego nie oferujemy Ci niczego wygenerowanego przez automat, w co sami nie wierzymy. Podczas współpracy z nami otrzymujesz spersonalizowaną dietę, stałe wsparcie, ale nie tylko to. Dajemy Ci niezawodne narzędzia do zmiany nawyków żywieniowych, żeby realizacja celu zamieniła się w zdrowy styl życia, z gwarancją lepszej wagi i sylwetki na lata.

Efekty na długie, szczęśliwe lata

Odchudzanie na luzie

Ryż, kurczak i brokuły wałkowane codziennie? Długa lista zakazów, których konieczne musisz przestrzegać, żeby schudnąć? Mówimy im stanowcze „nie”.

Dzięki naszej metodzie odchudzanie jest smaczne, zdrowe i maksymalnie responsywne, czyli dostosowane do Ciebie, do możliwości i potrzeb Twojego organizmu. Jeśli lubisz coś słodkiego do kawy? Uwzględnimy to w Twoim bilansie kcal. Nie znosisz sterty garów podczas gotowania? Zaplanujemy obiady jednogarnkowe. Nie masz czasu, żeby ćwiczyć 5 razy w tygodniu? Dostosujemy program aktywności do Ciebie, żeby przynosił spodziewane efekty. Nie opieramy planu dietetycznego na wyrzeczeniach, ale stawiamy na to, co lubisz, żeby Twoje odchudzanie zawsze było na luzie.

Odchudzanie na luzie

Aplikacja, by łatwo utrzymać nawyki

Przeszukiwanie sterty maili, żeby znaleźć konkretny przepis? Litr wody do wypicia, o którym nikt Ci nie przypomniał?

Nasza dedykowana aplikacja wszystko Ci ułatwi: wyświetli menu na dany dzień z gotowymi przepisami, pozwoli je wymieniać, zdopinguje do ćwiczeń, przypomni o wypiciu kolejnej szklanki wody, żeby odpowiednio nawodnić organizm, uprości kontakt z Twoim indywidualnym dietetykiem. Będzie prawą ręką w realizacji planu dietetycznego, stróżem dobrych nawyków żywieniowych 24 h/dobę. Zawsze pod ręką.

Odchudzanie na luzie

Kompleksowa obsługa przez cały czas współpracy

Pytania bez odpowiedzi, długie kolejki na czacie, brak właściwego wsparcia? Nie doświadczysz tego w Centrum Respo.

Wykwalifikowany dietetyk z naszego zespołu zaopiekuje się Tobą na każdym etapie współpracy: ułoży indywidualną dietę dopasowaną do Twoich potrzeb i preferencji, odpowie na pytania, będzie Ci kibicował i zadba o Twoje postępy. Zrobi wszystko, żeby nie umknął Ci cel.

Odchudzanie na luzie

Dlaczego Metoda Respo jest niezawodna?

Ponieważ opiera się na czterech filarach, żeby wiara w cel nigdy się nie zachwiała, a marzenia o świetnej figurze i  doskonałym samopoczuciu w końcu się zrealizowały. Tak jak u tysięcy naszych podopiecznych. Poznaj nasze filary!

Dlaczego Metoda Respo jest niezawodna?
Dieta

Dieta

Nierestrykcyjna, autorska, żaden gotowiec z automatu. Ułożona przez naszego dietetyka zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem kalorycznym i preferencjami.

Nierestrykcyjna, autorska, żaden gotowiec z automatu.

Nie przepadasz za kaszą jaglaną? Nie będziemy Cię zmuszać.

Masz insulinooporność? Uwzględnimy to w menu.

Potrawy w naszej diecie są proste, tanie, łatwe w przygotowaniu i zdrowe, czyli odpowiednio zbilansowane, by dostarczyć Twojemu organizmowi 40 niezbędnych składników odżywczych, dzięki czemu możesz je dowolnie komponować.

Nierestrykcyjna, autorska, żaden gotowiec z automatu.
Nierestrykcyjna, autorska, żaden gotowiec z automatu.

Mało tego, mają gwarancję smaku, o co zadbał Michał Wrzosek, ich twórca i pierwszy degustator, który wypuszcza je z kuchni dopiero, kiedy są pyszne.

Wraz z dietą otrzymasz od nas interaktywną listę zakupów, która dostosowuje się do Twoich wyborów (kiedy wymieniasz posiłek w menu).

Jedna wizyta w pobliskim sklepie typu Lidl czy Biedronka i lodówka pełna! Cenimy Twój czas.

Dieta

Ćwiczenia

Stworzone przez naszych fizjoterapeutów, uwzględniające Twoje możliwości, stan zdrowia i cel. Na każdym kroku dostosowane do Ciebie.

Nie możesz ćwiczyć na siłowni? Zaproponujemy aktywność na świeżym powietrzu.

Wolisz ruch w domowym zaciszu? Podpowiemy, jak trenować efektywnie.

Aby cały plan przyniósł najlepsze wyniki, zadbamy o ciągły progres – zmianę i intensyfikację treningu, dzięki którym z tygodnia na tydzień będziesz się rozkręcać.

Oprócz indywidualnego planu ćwiczeń zapewnimy Ci dostęp do filmików instruktażowych przez cały okres współpracy. To proste.

Wolisz ruch w domowym zaciszu?
Dieta

Opieka

Fachowa, spersonalizowana, niezbędna do osiągnięcia celu. W Centrum Respo wiemy, że dzięki niej Twoje zaangażowanie przekłada się na konkretne efekty, dlatego w trakcie współpracy zaopiekuje się Tobą jeden z naszych niezawodnych dietetyków.

Nierestrykcyjna, autorska, żaden gotowiec z automatu.

To prawdziwy Opiekun Twojego celu, który stanie się bratnią duszą, zaufanym sprzymierzeńcem w drodze do mety.

Na początku ułoży Twoją dietę, później będzie monitorował postępy, odpowiadał na pytania, motywował Cię do działania, pomagał przetrwać gorsze momenty.

W razie potrzeby zmodyfikuje Twój plan żywieniowy, żeby skutecznie poskromić każdy zły kilogram. Raz na zawsze.

Dieta

Nawyki

Zdrowe, obecne na co dzień, utrzymujące Twoje ciało i sylwetkę w świetnej kondycji.

Masz słabość do słodkich przekąsek? Doradzimy, jak je zastąpić lekkostrawnymi posiłkami na słodko.

Zapominasz o regularnym piciu wody? Przypomnimy Ci, aż wpadniesz w nawyk i będziesz pamiętać na zawsze.

Nauczymy Cię, jak zdrowo się odżywiać, nie tylko w trakcie metamorfozy, ale i po niej.

W Centrum Respo damy Ci narzędzia do trwałej zmiany nawyków. To gwarancja, że nie dopadnie Cię efekt jo-jo, a Twoje wewnętrzne baterie zawsze będą naładowane na 100%.

W Centrum Respo damy Ci narzędzia do trwałej zmiany nawyków.

Dzięki Metodzie Respo nasi podopieczni poskromili już 102080.5 zbędnych kilogramów.

Pozbyli się ogromnej ciężarówki tłuszczu. Złe kilogramy – miejcie się na baczności! Nie mamy litości!

Masz ochotę rozprawić się ze złymi kilogramami? Bez wyrzutów sumienia z powodu słodkich grzeszków po drodze?

Masz ochotę rozprawić się ze złymi kilogramami?