To my – opiekunowie z Centrum Respo.

Stoi za nami rzetelna wiedza i lata doświadczeń, dlatego wiemy, jak doprowadzić Twoją metamorfozę do szczęśliwego finału.

Gotowy żeby zacząć?
To my – opiekunowie z Centrum Respo
Każdy poskromiony kilogram traktujemy jako osiągnięcie

W przeciwieństwie do wielu internetowych pseudodietetyków, nigdy nie ryzykujemy Twoim zdrowiem, nie oferujemy Ci niczego niesprawdzonego, nie proponujemy rozwiązań, które przynoszą efekty tylko na krótko.

Każdy poskromiony kilogram traktujemy jako osiągnięcie, które prowadzi do ogromnego sukcesu – Twojej metamorfozy i zdrowego stylu życia. Drogą, którą najbardziej lubisz, bo zgodną z Twoimi upodobaniami.

Nie wyskakujemy z lodówki, ale bywamy:

Kobieta.pl to portal dla kobiet.
TVN – polska komercyjna stacja telewizyjna
Poradnikzdrowie.pl – jeden z najpopularniejszych i najdłużej istniejących polskich portali internetowych o tematyce zdrowotnej
Wprost – polski tygodnik społeczno-polityczny
Metoda respo
Metoda respo

Zrealizuj z nami marzenia o świetnej sylwetce i doskonałym samopoczuciu przy pomocy Metody Respo.

Metoda Respo to strategia na sukces Twojej metamorfozy i... 15194 naszych podopiecznych, którym już pomogła zmienić swój wygląd, samopoczucie, sposób odżywiania się i stosunek do własnego ciała. Jest postrachem złych kilogramów, które skutecznie poskramia dzień po dniu.

Nie poprzestaje jednak na tym, przeprowadza Cię na zdrową stronę odżywiania wykorzystując 4 filary. Jakie?

Założyciel

Kto stworzył nasz zespół?

Michał Wrzosek – dietetyk z powołania, doktor dietetyki i żywienia. Człowiek wielu talentów: wykłada na uczelni, pisze książki, prowadzi live’y, dzieli się wiedzą na blogu. Stosując autorską metodę pomógł swoim podopiecznym pozbyć się tysięcy złych kilogramów na dobre.

Ale im bardziej angażował się w życie zawodowe, tym mniej czasu poświęcał rodzinie. I sobie. Zaczęło mu brakować wolnych chwil, żeby ogarnąć codzienne sprawy. Wtedy zapaliła mu się kontrolka z napisem „Rozwój”. Doszedł do wniosku, że zgrany zespół może więce niż jedna osoba. Tak postawił na zaufanych ludzi – dietetyków i fizjoterapeutów o różnych specjalizacjach. Założył Centrum Respo i od tego momentu działamy razem, żeby każda rozpoczęta metamorfoza zakończyła się sukcesem.

10 lat doświadczenia - Doktor Dietetyki Metoda respo