Powrót do strony głównej

Łukasz

Próbował różnych diet, ale były monotonne i wytrzymywał na nich 3-4 dni. Największy apetyt dopadał go po pracy, co w połączeniu z brakiem ruchu i rzuceniem palenia zafundowało mu dużą nadwagę. W końcu wziął się w garść i przerwał błędne koło niezdrowej rutyny. Efekty są spektakularne: prawie 35 kg mniej!
-35 kg Waga
11 Czas metamorfozy
Podopieczna Łukasz

Historia Łukasza

Na co dzień obsługuje klientów w serwisie samochodowym, a po godzinach sprzedaje rowery. Gdy postanowił rzucić palenie, pojawiły się nadprogramowe kilogramy. W powrocie do formy nie pomagał fakt, że poza krótkimi spacerami, w życiu Łukasza prawie nie było sportu. Śmieciowe jedzenie na mieście i nieregularne posiłki doprowadziły do momentu, w którym miarka się przebrała – nie tylko na wadze.

Zainspirowany metamorfozami innych ludzi, zgłosił się do nas z jasnym celem: schudnąć i wreszcie zadbać o zdrowie. Pierwsze, samodzielne treningi na siłowni przynosiły niezłe efekty, co dało Łukaszowi nadzieję, że gdy skorzysta z fachowej pomocy, faktycznie może wiele osiągnąć. Tak też się stało.

Jego pozytywne nastawienie i chęć zmiany przyniosła fantastyczne efekty, Łukasz przeprojektował swój styl życia i chudł wręcz w oczach! Bezproblemowa komunikacja i szybka reakcja na organizm Łukasza (np. adaptację kataboliczną w trakcie redukcji) to plusy, które według Łukasza zadecydowały o jego wielkim sukcesie.

Dieta Łukasza

Łukasza czekała prawdziwa rewolucja. Potrzebowaliśmy przebudować jego nawyki, które powodowały, że waga ciągle rosła. Regularne gotowanie brzmiało jak wyzwanie, ale Łukasz mu podołał, bo szybko się przekonał, że nasze przepisy są błyskawiczne.

W trakcie współpracy urozmaicaliśmy posiłki, aby menu się nie znudziło, a satysfakcja ze smaku ciągle była u Łukasza duża – zwłaszcza że wcześniej często żywił się mocno przetworzoną, pełną smaku (ale i kalorii) żywnością.

W trakcie współpracy kilkukrotnie dopasowywaliśmy kaloryczność do nowej masy ciała, aby zmiana była trwała i nie doprowadzała do efektu jo-jo. Udało się!

Efekty

-34.3 kg
Waga
-22 cm
Obwód bioder
-32 cm
Obwód pasa
-11 cm
Obwód uda
Waga
Pierwszy dzień współpracy Ostatni dzień współpracy

Co na to
Łukasz?

„Jestem dumny z wyników, które osiągnąłem dzięki dyscyplinie i gotowym przepisom. Chciałbym się dalej szkolić i rozwijać w dziedzinie zdrowego żywienia - wkręciłem się w to! Jest jeszcze kilka szczytów do zdobycia. :)”

Waga to nie wszystko!

Łukasz śmieje się, że dalej jest głodny, ale teraz już tylko nowej wiedzy o zdrowym żywieniu. Poza wymianą niemal całej zawartości szafy, zmienił też myślenie o jedzeniu na bardziej świadome. Dodatkowo zyskał zdecydowanie więcej energii – już nie jest śpiący po pracy, a dobry humor prawie go nie opuszcza.