Powrót do strony głównej

Darek

Darek ważył 123 kg. Kiedyś miał wymodelowaną sylwetkę, był umięśniony. Chciał wrócić do tamtej formy. Od kogoś usłyszał, że „w tym wieku może zrzucić co najwyżej kilka kg”. Miał nadzieję na więcej, ale wiedział, że jego nieregularny tryb pracy to wielkie wyzwanie. Mógł to potraktować jak wymówkę, ale uparł się, że osiągnie swój cel pomimo nietypowego trybu życia. I znów zobaczy swoje mięśnie brzucha!
-32 kg Waga
8 Czas metamorfozy
Podopieczna Darek

Historia

Żyje intensywnie: lata, szkoli, zmienia strefy czasowe. Mimo ciągłego biegu kilogramów przybywało. Aż pewnego dnia na Zanzibarze Darek spojrzał w lustro szykując się na plażę i powiedział sobie krótkie: “o nie”. Niedługo później dołączył do Respo, ale wątpił, czy przy jego trybie życia możliwe są efekty. A one przekroczyły jego wyobrażenia: teraz Darek waży 32 kg mniej i wygląda fantastycznie.

Dieta

Dietetyczka Izabela Pałka opracowała dietę na miarę osoby, która spędza wiele dni w podróży, na dodatek w różnych strefach czasowych. Skupiła się na daniach na wynos, błyskawicznych, ale koniecznie takich, które Darkowi smakują. Polubił zwłaszcza sycące koktajle, które mógł zrobić choćby w środku nocy i wypić w drodze na lotnisko. Wsparciem idealnie dopasowanej diety były treningi, koniecznie maksymalnie elastyczne. Czasem Darek robił je w hotelowym pokoju, czasem na siłowni, czasem biegał. Efekty motywowały go do kolejnych małych kroków.

Efekty

-32.5 kg
Waga
-24.5 cm
Obwód bioder
-31 cm
Obwód pasa
-9.5 cm
Obwód uda
Waga
Pierwszy dzień współpracy Ostatni dzień współpracy

Co na to
Darek?

Nieważne, jaki zawód wykonujesz. Jeśli przy moim trybie życia i pracy się udało, Tobie też jak najbardziej się uda.

Waga to nie wszystko!

Metamorfoza Darka to nie tylko wygląd. Wstąpił w niego wielki entuzjazm. Lepiej śpi, więc łatwiej mu znieść częste zmiany strefy czasowej i jest bardziej wydajny w pracy. Częściej się śmieje. A na dodatek wzbudził szacunek swojego zespołu i stał się inspiracją dla innych osób, które nie czują się w pełni sobą w swoim obecnym ciele.