Powrót do strony głównej

Kris

Christoph nie wierzył, że to się uda. Sam przyznał, że ciężko go było przekonać, bo przecież w sieci jest tyle reklam i fejków… Dziś na widok metamorfoz innych ludzi dostaje gęsiej skórki, bo sam wywrócił swoje życie o 180 stopni. W 5 miesięcy zrzucił 27,3 kg i wyrzeźbił ciało atlety.
-27 kg Waga
5 Czas metamorfozy
Podopieczna Kris

Historia Kris

Przyszedł moment, gdy Kris rozczarował się sam sobą. Nadmiar alkoholu, niezdrowe jedzenie i częste imprezy sprawiły, że doszedł do ściany. Odbicie w lustrze coraz mniej odzwierciedlało jego oczekiwania i wpędzało w coraz gorsze samopoczucie. Pojawiły się też problemy ze zdrowiem – nieprzyjemnie wzdęcia, problemy skórne, nadwaga. W diecie Krisa było sporo tłustych, przetworzonych produktów – kebaby, ciasta, gotowe pierogi.

Kris rozpoczął z nami współpracę tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, czyli w dość ryzykownym czasie na zmiany. Zaproponowaliśmy mu szybkie i mało skomplikowane posiłki, dopasowane do upodobań kulinarnych jego i jego żony oraz postawiliśmy na regularny trening w domu i na siłowni.

W zaledwie 5 miesięcy Kris pozbył się brzucha, wyrzeźbił swój pierwszy “6-pak”, wypracował muskularną sylwetkę i kształtne bicepsy. Odpowiednia dieta w połączeniu z treningiem przyniosły fenomenalne wyniki: -27,3 kg i łącznie -58 cm w obwodach! Niesamowita zmiana zaszła również w wyglądzie twarzy Krisa, która wysmukliła się i nabrała zdrowego koloru – dzięki temu wyraźnie odmłodniał w oczach.

Dieta Kris

Kris dostał od nas szybkie, proste posiłki, które pasowały do jego (i jego żony!) gustu. Efekty były fantastyczne, w zaledwie 5 miesięcy spadło aż 58 centymetrów w obwodach! W trakcie współpracy Opiekun Celu modyfikował trening, by dopasować go do aktualnego trybu życia. Czasem były to ćwiczenia na siłowni, czasem w domu. Po diecie redukcyjnej przyszedł czas na wymarzoną przez Krisa rzeźbę, a efektem jest 6-pak i godne podziwu bicepsy!

Efekty

-27.3 kg
Waga
-22.5 cm
Obwód bioder
-25.5 cm
Obwód pasa
-10 cm
Obwód uda
Waga
Pierwszy dzień współpracy Ostatni dzień współpracy

Co na to
Kris?

„Nauczyłem się odmawiać rzeczy, które mi nie służą. Odsunąłem alkohol, kiepskie jedzenie, a nawet znajomych, którzy negatywnie na mnie wpływali. Teraz mam nowy cel – moją wymarzoną sylwetkę i codziennie wstaję z uśmiechem i energią! :) Czuję się 20 lat młodszy! Odzyskałem nowe życie, bo jak bym tak dalej jechał, to bym długo nie pożył…”

Waga to nie wszystko!

Kris nauczył się zdrowo odżywiać, a samo przyrządzanie smakowitych posiłków sprawia mu ogromną frajdę. Wrócił do formy i to w najlepszym wydaniu. Teraz ćwiczy wspólnie z synem i zapewnia, że ma tyle siły, że mógłby trenować 24/7! :) Znalazł nowy cel w życiu i nadal pracuje nad kształtowaniem swojej sylwetki. Największym “skutkiem ubocznym” naszej współpracy jest niesamowita energia Krisa, która udziela się wszystkim dookoła.