Powrót do strony głównej

Danusia

Praca w domu weselnym to nienormowane godziny i mnóstwo pokus – taki styl życia odbił się na wadze Danusi i jej zdrowiu. W pewnym momencie kolana bolały ją tak bardzo, że miała trudności z chodzeniem. Trafiła do nas z polecenia i udowodniła, że wiek nie jest żadną przeszkodą, by znów czuć się lekko i wspaniale.
-21.3 kg Waga
8.5 Czas metamorfozy
Podopieczna Danusia

Historia Danusi

Danusia jest na emeryturze, lecz nadal pracuje przy organizacji wesel. Ten nietypowy styl pracy oznacza wiele godzin na nogach i równie wiele pokus. W diecie Danusi codziennie pojawiały się słodkie przekąski i kaloryczne dania z weselnego menu. Opowiedziała nam, że nie zauważyła, jak bardzo jest zaniedbana, dopóki chodzenie nie zaczęło być wyzwaniem.

Postanowiła, że dłużej tak być nie może. Miała wsparcie córki, a znajomy polecił jej, by odezwała się właśnie do nas.

Dieta Danusi

Zadbaliśmy, by Danusia nigdy nie była głodna – dzięki temu przestały ją kusić weselne dania i słodycze. Uwielbia coś słodkiego do kawy, więc dietetyk zaproponował jej kilka pysznych słodkości, które mogła sobie przygotować. Najmocniej posmakowały jej domowe babeczki z owocami. Oprócz tego jadła szybkie i proste posiłki, które przygotowywała sobie wieczorem na następny dzień.

Na diecie 2000 kalorii schudła 22 kilogramy!

Efekty

-21.3 kg
Waga
-21 cm
Obwód bioder
-17 cm
Obwód pasa
-13 cm
Obwód uda
Waga
Pierwszy dzień współpracy Ostatni dzień współpracy

Co na to
Danusia?

Teraz czuję się wspaniale. Nie wstydzę się swojego wyglądu. Jestem dbającą o siebie kobietą. Wróciła mi energia sprzed kilku lat. Czuję się dużo lżejsza i jestem w stanie zrobić więcej 😊

Waga to nie wszystko!

Danusia czuje się teraz dużo lżejsza i sprawniejsza fizycznie. Cieszy się, że ma tyle energii, ile wiele lat temu, jest szczęśliwa i dumna z siebie. Nauczyła się też szybko i pysznie gotować zdrowe potrawy.