Powrót do strony głównej

Magda

Ważyła 150 kg i ciężko jej było wyjść z błędnego koła. Wspomina, że jadła czekoladę i płakała, że nigdy nie schudnie. Schudła – i to 68 kg. Na dodatek nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i działa dalej, a jej życie zmieniło się diametralnie.
-68 kg Waga
25 Czas metamorfozy
Podopieczna Magda

Historia Magda

Magda na co dzień mieszka w Irlandii. Przyjechała do Polski na urlop. Odwiedziła znajomych, rodzinę i widziała ich szok na widok, jak bardzo przytyła. Postanowiła, że już nigdy nie chce się tak czuć. Wspomina, że była na wszystkich dietach świata, ale każda kończyła się tak samo. Wytrzymała tydzień, czasem miesiąc. Ale przez monotonię i zakazy jej zapał znikał i znów robiła to samo. Jadła „zakazane produkty”, bolały ją plecy i nogi. Nic jej się nie chciało, najchętniej siedziałaby na kanapie i jadła chipsy lub słodycze. Bała się kolejnej porażki, ale pragnienie zmiany wygrało. Tak zaczęła się jej droga do szczuplejszej sylwetki i zdrowia.

Dieta Magda

Magda przede wszystkim docenia, że nie była głodna, więc z łatwością trzymała się diety. Poprosiła o wykluczenie awokado, tofu, cukinii. Pokochała owsianki, choć wcześniej znała tylko te niedobre i papkowate. Przekonała się, że owsianki w Respo przypominają bardziej desery niż nudne płatki na wodzie. Magda miała w diecie makarony, kanapki i zupy, dokładnie tak jak prosiła. Jej ulubieńcy to spaghetti carbonara, bruschetta i zupa dyniowa.

Efekty

-68 kg
Waga
-41.5 cm
Obwód bioder
-40 cm
Obwód pasa
-26 cm
Obwód uda
Waga
Pierwszy dzień współpracy Ostatni dzień współpracy

Co na to
Magda?

Przejęłam kontrolę nad swoim życiem i w końcu czuję się szczęśliwa. Moje kontakty z rodziną i znajomymi się poprawiły, bo już nie chowam się w domu. Znam swoje limity i możliwości. Mam do siebie większy szacunek, polubiłam siebie i wiem, że mogę osiągnąć również inne cele. Jestem teraz inną osobą. To wspaniała przygoda!!

Waga to nie wszystko!

Magda na nowo zakochała się w aktywności fizycznej – kiedyś trenowała siłowo, ale odpuściła, ponieważ wstydziła się swojego wyglądu i kondycji. Nauczyła się zdrowego odżywiania w praktyce. Poznała dziesiątki zdrowych i prostych przepisów. Wie, co wcześniej robiła źle. Lepiej śpi, ma więcej energii i mnóstwo wiary w siebie!