Dietetyk dziecięcy
Skorzystaj z jadłospisu i opieki

Dietetyk dla dzieci z Respo Kids pomoże Ci wychować zdrowe i pełne energii dziecko.

Potrzebujesz jadłospisu dopasowanego do potrzeb dziecka, albo chcesz połączyć gotowanie dla siebie i dziecka. Brakuje Ci pomysłów na zdrowe i smaczne posiłki? Twoje dziecko ma alergie pokarmowe, je wybiórczo, ma nadwagę, insulinooporność albo inne choroby wymagające zmian w diecie? Dietetyk dla dzieci to osoba, od której uzyskasz wsparcie.

Dietetyk dziecięcy z Respo Kids przygotuje jadłospis dopasowany do potrzeb dziecka i będzie do Twojej dyspozycji na czacie przez cały czas trwania współpracy.

Co zyskujesz?

  • Indywidualny 10-dniowy jadłospis maksymalnie dopasowany do potrzeb Twojego dziecka, czyli warianty na pyszne posiłki, które możesz dowolnie zestawiać.

  • Wsparcie dietetyka dziecięcego na czacie przez cały czas trwania współpracy. Masz pytanie o dietę dziecka? Potrzebujecie zmiany zaproponowanego posiłku? Wystarczy, że mu o tym powiesz.

  • Dostęp do aplikacji mobilnej Centrum Respo, a w niej dostęp do diety, listy zakupów i wsparcie dietetyka.

1,5 miesiąca
opieki online
200
3 miesiące
opieki online
320

Jadłospis z przepisami maksymalnie dopasowany do potrzeb Twojego dziecka

10-dniowy jadłospis

10 wariantów na każdy posiłek

10-dniowy jadłospis

10 wariantów na każdy posiłek

Wsparcie i opieka dietetyka dziecięcego przez cały okres współpracy

Stały kontakt z dietetykiem dziecięcym na czacie w aplikacji

Aplikacja mobilna z dostępem do diety, listy zakupów i kreatora nawyków zawsze pod ręką

Nowy jadłospis po 6 tygodniach

Jak skorzystać z konsultacji?

Złóż zamówienie

1

Złóż zamówienie

Dokonaj płatności online poprzez bank, blik lub kartę. W czasie płatności zakładasz konto, na które od razu po złożeniu zamówienia otrzymasz potwierdzenie i dostęp do formularza żywieniowo-medycznego

Przygotowanie jadłospisu przez dietetyka

3

Przygotowanie jadłospisu przez dietetyka

Dietetyk dziecięcy przygotuje plan diety dopasowany do potrzeb Twojego dziecka w maksymalnie 7 dni. Dostaniesz go w wersji PDF w e-mailu oraz w aplikacji mobilnej.

Wypełnij formularz wywiadu żywieniowo-zdrowotnego

2

Wypełnij formularz wywiadu żywieniowo-zdrowotnego

Wypełnij przesłany przez nas wywiad żywieniowo-zdrowotny. Zawarliśmy w nim pytania, które pozwolą nam na ułożenie idealnie dopasowanego jadłospisu i zaleceń dla twojego dziecka.

Zaczynasz współpracę

4

Zaczynasz współpracę

Po otrzymaniu diety możesz już korzystać z planu, przepisów i wprowadzać zmiany na lepsze w diecie Twojego dziecka! Twój dietetyk dziecięcy jest do Twojej dyspozycji na czacie, więc korzystaj z pomocy, kiedy tylko potrzebujesz.

Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko je wybrednie, ma alergie pokarmowe, uwielbia słodycze, znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie.

Wspieramy dzieci, młodzież i ich rodziny w osiągnięciu zdrowia i świetnego samopoczucia poprzez dobre odżywianie – na całe życie.