Zamów dietę dziś, aby otrzymać swój plan już .
h m s
Sprawdź ofertę.
Logotyp Google
Logotyp Google 4.9 z 426 opinii

Wybierz wiek dziecka

Respo dla dzieci 0-2 lata

Dla najmłodszych dzieci polecamy spotkanie z dietetykiem dziecięcym online (konsultacje wideo). Przygotowanie jadłospisu dla tak małego dziecka rzadko sprawdza się w praktyce, bo maluchy mają w diecie mleko, ich dieta może być mało urozmaicona, jedzą niewielkie porcje.

Pierwsze lata życia to czas na naukę jedzenia, poznawanie zwyczajów rodziny, budowanie dobrych skojarzeń z porą posiłków. Właśnie w tym pomagamy rodzicom najmłodszych dzieci!

Opiekunka Respo dla dzieci mgr inż. Małgorzata Jackowska

  • specjalistka żywienia i dietetyki, absolwentka i doktorantka SGGW w Warszawie
  • autorka licznych szkoleń, publikacji i autorka książek
  • ekspertka w zakresie rozszerzania diety dla najmłodszych, jak i wspierania rozwoju starszych dzieci przez odpowiednią dietę
  • dzieli się doświadczeniem w portalach tematycznych, a także w czasopismach dla rodziców, w audycjach radiowych i telewizyjnych
  • prywatnie mama dwóch chłopców, kocha swój ogródek warzywny i czytanie książek

Oferta dla dzieci 0-2 lata

Konsultacja online z dietetykiem dziecięcym 30 minut
149  
Skorzystaj z profesjonalnej pomocy dietetyka dziecięcego
Odpowiedzi na pytania o żywienie niemowlaka i malucha
Rozszerzanie diety niemowlaka, odstawienie mleka, alergie pokarmowe, wybiórcze jedzenie i inne problemy z karmieniem, dieta wege lub wegańska, komponowanie jadłospisu - dietetyk odpowie na wszystkie pytania o żywienie Twojego dziecka.
Analiza diety dziecka i omówienie ewentualnych błędów żywieniowych.
Nie musisz znać się na żywieniu dzieci, żeby dbać o zdrowie swojego dziecka. Przeanalizujemy sposób odżywiania i pomożemy Ci wprowadzić lepsze nawyki, żeby wspierać zdrowy rozwój Twojej pociechy.
Praktyczne wskazówki do zastosowania w diecie dziecka.
Wskazówki nie pomogą, jeśli nie będziesz w stanie stosować ich na co dzień. Weźmiemy pod uwagę Waszą indywidualną sytuację, potrzeby i możliwości, żeby naprawdę wspierać zmiany na lepsze.
Podsumowanie spotkania wysłane e-mailem, wraz ze wskazówkami, jakie zmiany wprowadzić w pierwszej kolejności i jak to zrobić.
Nawet jeśli nie zapamiętasz wszystkich wskazówek, to nic się nie martw. Dietetyk dziecięcy prześle Ci podsumowanie spotkania emailowo, żeby można było do niego wrócić w dowolnej chwili.

Jak skorzystać z konsultacji?

Wywiad żywieniowo-zdrowotny

1

Wywiad żywieniowo-zdrowotny

Najpierw wypełnij przesłany przez nas wywiad żywieniowo-zdrowotny, abyśmy lepiej poznali obecną sytuację i problemy żywieniowe Twojego dziecka.

Rozmowa ze specjalistą

3

Rozmowa ze specjalistą

W ustalonym terminie odbędzie się spotkanie online z naszym specjalistą na Google Meet (otrzymasz link do rozmowy). Pamiętaj, żeby mówić otwarcie, jaka jest Wasza sytuacja, żeby dietetyk mógł naprawdę Wam pomóc.

Wybierz termin konsulacji

2

Wybierz termin konsulacji

Po odesłaniu kwestionariusza z wywiadem, możesz wybrać w naszym kalendarzu dogodny termin indywidualnej konsultacji wideo z dietetykiem dziecięcym.

Podsumowanie konsultacji i zalecenia

4

Podsumowanie konsultacji i zalecenia

W ciągu 2 dni roboczych po konsultacji otrzymasz mailowo podsumowanie spotkania, wraz ze wskazówkami, jakie zmiany warto wprowadzić w diecie dziecka.

Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Zdrowe odżywianie warto zacząć już u przedszkolaka i szkolniaka!

Jak? Mamy na to mnóstwo sposobów!

Znajdziesz je w naszych książkach „Ale jadka!”.

Nasze książki są skierowane do rodziców do rodziców dzieci z dwóch grup wiekowych: 2-6 lat i 7-12 lat. Znajdziecie w nich moc przepisów na pożywne dania dla całej rodziny, praktyczne porady o zdrowym żywieniu oraz wskazówki, jak zachęcić dzieci do próbowania nowych potraw i poszerzania menu.