Powrót do ofert

Opiekunka poradni Respo dla dzieci

Oddajemy Was pod opiekę specjalistki, która ma ogromną wiedzę i pracuje naukowo nad kwestiami związanymi z żywieniem, a jednocześnie potrafi opowiadać o diecie dzieci w sposób jasny i przystępny. Ma doświadczenie w pracy z rodzicami i dziećmi. Do tego Gosia sama ma dwóch synów - zatem nade wszystko ma praktyczne podejście do tego, jak najlepiej wprowadzać w życie wytyczne żywieniowe.

Autorka szkoleń

Opracowała i prowadzi wiele szkoleń, warsztatów i wykładów dla specjalistów. Skupia się na tematyce dotyczącej żywienia kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią, oraz żywieniu dzieci od wieku niemowlęcego, przez kilkulatki, aż po dzieci w wieku szkolnym.

Współautorka książek

Napisała książkę pt. “Spokojnie, to tylko rozszerzanie diety” wyd. Mamania, a także rozdziały do publikacji zbiorowych (np. “Medycyna stylu życia”, “Ultrazdrowie”). Jest współautorką wydanych przez Respo Wydawnictwo książek "Ale Jadka" - kompendium wiedzy dla rodziców dzieci w wieku 2-6 i 7-12 lat.

Działalność społeczna

Gosia jest też aktywistką i działa na polach, które są dla niej ważne. Jest współzałożycielką Fundacji Promocji Karmienia Piersią i Stowarzyszenia Doula w Polsce, a także brała udział w pracach Zespołu ds. Opieki Okołoporodowej w Ministerstwie Zdrowia. Zorganizowała kilka konferencji poświęconych tematowi żywienia niemowląt i małych dzieci, a zarazem dzieli się swoją wiedzą w ramach współpracy z fundacjami i kołami naukowymi.