Powrót do strony głównej

Agnieszka

Nasza bohaterka jest pracującą mamą dwójki maluchów, która po drugiej ciąży zdecydowała, że nie czuje się dobrze we własnym ciele. A że, jak sama mówi, ma pedantyczną naturę, chciała przeprowadzić swoją metamorfozę jak najlepiej, pod doświadczonym okiem specjalistów. Efekt to -14,5 i świetna forma, udało się!
-14,5 kg Waga
12 Czas metamorfozy
Podopieczna Agnieszka

Historia Agnieszki

Choć od dawna żyła aktywnie – spacerowała i jeździła na rowerze – ciąże wiele zmieniły. Po pierwszej szybko wróciła do formy, lecz w drugiej przytyła 20 kg i ciężko jej było pozbyć się tej nielubianej nadwyżki.

Odkąd przeszła na pracę zdalną, każdy jej dzień jest taki sam: obowiązki przy dzieciach, obowiązki zawodowe w firmie logistycznej i tak do wieczora. Gdy udaje jej się znaleźć nieco czasu dla siebie, uwielbia piec torty i ciasta lub oglądać filmy i... sprzątać, bo jest wielką pedantką!

Gdy zwierzyła się partnerowi, że źle się ze sobą czuje i chciałaby schudnąć, powiedział jej, by napisała do nas. I zaczęło się! Najpierw, zdaniem Agnieszki, spore zmiany w jej diecie (nigdy wcześniej nie jadła tyle warzyw i owoców!), ale szybko zobaczyła, że ma dzięki nim dużo energii i nie chodzi głodna. Treningi pokochała od początku, więc kilogramy zaczęły sukcesywnie spadać.

Dieta Agnieszki

Opiekun ułożył jej menu dopasowane do stylu życia pełnego obowiązku, a gdy któreś z dań nie przypasowały Agnieszce smakowo, zawsze proponował jej inne. Wcześniej nasza bohaterka jadła niewiele warzyw i owoców, bo przyznaje, że nie czuła takiej potrzeby. Przekonała się jednak, że taka dieta daje jej mnóstwo witalności! W przepisach na jej prośbę nie pojawiały się produkty takie jak tofu, mango czy awokado.

Efekty

-14.2 kg
Waga
-11.5 cm
Obwód bioder
-18 cm
Obwód pasa
-10.5 cm
Obwód uda
Waga
Pierwszy dzień współpracy Ostatni dzień współpracy

Co na to
Agnieszka?

„Czy cieszę się ze zmian? Bardzo, czuję się super, a obiady to strzał w 10! Znajomi mówią, że odwaliliśmy kawał dobrej roboty.”

Waga to nie wszystko!

Teraz Agnieszka wie, jakie błędy popełniała i dlaczego, mimo aktywnego życia, ciężko jej było zrzucić niechciane kilogramy. Czuje się lepiej psychicznie, nabrała wiary i pewności siebie. Wie, jak praktycznie wkomponować dietę w swoje codzienne obowiązki i uwielbia ruch!