Powrót do strony głównej

Kevin

Wspomina, że jadł co popadnie. Odkąd został tatą potrafił jeść tylko 2 posiłki dziennie, a potem nadrabiać kalorie losowymi produktami. W ten sposób doszedł do 94 kg i decyzji, że starczy tych kebabów, chipsów i słodyczy. Zrzucił z nami 16 kg. Zobacz, jak to zrobił i co to zmieniło w jego życiu.
-16 kg Waga
20 Czas metamorfozy
Podopieczna Kevin

Historia Kevina

Kevin to zapalony kibic Chelsea FC i kolekcjoner autografów, których ma już ich ponad 2 tysiące. Lubi bieganie, ale przez wysoką wagę złapał kontuzję przeciążeniową. Miał nadzieję, że dieta i trening pomogą mu nie tylko zrzucić zbędne kilogramy, ale też poprawić kondycję. Wcześniej nie zwracał uwagi na składy produktów. Jadł na oko, na szybko, często coś zamawiał. Mówi, że w Respo jego nawyki zmieniły się o 180 stopni.

Dieta Kevina

Kevina odrzucało słowo “dieta”, bo kojarzyło z wyrzeczeniami, restrykcjami. Jest wielkim fanem kuchni włoskiej: spaghetti, pizzy. Był zaskoczony, że w Respo nadal może je jeść. Jego faworyci to też burgery z wołowiną i cheddarem, koktajl rafaello, omlet z szynką, pad thai i naleśniki z twarożkiem.

Efekty

-15 kg
Waga
-15.8 cm
Obwód bioder
-21.1 cm
Obwód pasa
-4.5 cm
Obwód uda
Waga
Pierwszy dzień współpracy Ostatni dzień współpracy

Co na to
Kevin?

To była jedna z moich lepszych decyzji, moje życie się zmieniło o 180 stopni. Osiągam swoje cele, czuję się fantastycznie. Skoro ja mogłem, też możesz.

Waga to nie wszystko!

Kevin odżył. Zrobił życiówkę w maratonie: 3:28. Kupuje świadomie produkty i wie, jak wpleść w dietę spotkania z przyjaciółmi czy wyjazdy. Trzyma nową zdrową wagę i nie chodzi głodny, a tego się na początku obawiał. Teraz wie, jak zrobić błyskawiczny i sycący posiłek, który wspiera jego nową szczupłą sylwetkę.