Powrót do strony głównej

Magda

Samodzielna mama 4-letniej córeczki, która większość czasu spędza za biurkiem lub w trasie do klienta. Zapracowała na świetną sylwetkę i dziś, 8 kg lżejsza, robi hip thrust z obciążeniem 100 kg!
-8 kg Waga
5 Czas metamorfozy
Podopieczna Magda

Historia Magdy

Z zawodu: brokerka ubezpieczeniowa, często podróżująca służbowo po Polsce. Prywatnie: samotna mama 4-letniej córeczki, miłośniczka gotowania i zwiedzania nowych miejsc. Mała Magda była bardzo aktywna – trenowała pływanie i bieganie. Jednak w ciąży przybrała na wadze, a jej ciało utraciło jędrność. Największym kompleksem Magda stał się pociążowy brzuch, przez który czuła się nieatrakcyjnie.

Gdy odbicie w lustrze coraz bardziej frustrowało, zgłosiła się do nas po wsparcie. Zależało jej na ukształtowaniu sylwetki na nowo. Chciała też wzmocnić osłabione od dźwigania dziecka górne partie ciała.

Na początku współpracy Magdzie ciężko było zadbać o regularność jedzenia i całkowicie zrezygnować z podjadania. Pomogło indywidualne podejście i stały monitoring efektów. Magda czuła, że ma trenera personalnego i dietetyka na wyłączność, którzy w każdej chwili rozwieją wątpliwość lub zagrzeją do dalszej walki.

Dieta Magdy

Opiekun Celu zaczął od redukcji tkanki tłuszczowej, a gdy Magda zrzuciła tyle kg, ile chciała, rozpoczęła się druga faza naszej współpracy: rekompozycja sylwetki tak, by pięknie ją wyrzeźbić.

Dietetyk ułożył Magdzie dietę opartą na łatwych, prostych przepisach z Lidla i był to strzał w 10-tkę. Wykluczył produkty mleczne, po których źle się ona czuje. Z kolei domowe treningi bez obciążenia wzmocniły i ukształtowały jej sylwetkę i pomogły zaoszczędzić sporo czasu, którego nasza bohaterka ma bardzo mało w związku z intensywną pracą i samotnym wychowywaniem dziecka.

Efekty

-8.3 kg
Waga
-12 cm
Obwód bioder
-11 cm
Obwód pasa
-11 cm
Obwód uda
Waga
Pierwszy dzień współpracy Ostatni dzień współpracy

Co na to
Magda?

„Uważam, że współpraca z Respo to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu! Doceniam indywidualne podejście, ogromną wiedzę. Cieszę się też, że stale monitorowaliśmy efekty i kiedy nadeszły chwile zwątpienia, zawsze mogłam liczyć na nową motywację. Czułam się, jakbym miała dietetyka i trenera personalnego na wyłączność!”.

Waga to nie wszystko!

Magda przyznaje, że dawno nie czuła się tak dobrze, jak teraz. Pozbyła się ciągłego zmęczenia, lepiej sypia i czuje się bardziej wypoczęta. Poza odmienioną sylwetką zyskała masę energii i pewność siebie, a zdrowy styl życia wszedł jej w krew. Wie już, że nie chce wracać do tego, co było!