Powrót do strony głównej

Weronika

Gdy Weronika urodziła dziecko, ciężko jej było schudnąć i straciła motywację do zdrowego stylu życia. Niedoczynność tarczycy nie pomagała. Nasza bohaterka chciała odzyskać piękną sylwetkę, ale nie znosi restrykcji. Usłyszała, że nasze diety to przyjemność i zdecydowała się dołączyć do #TeamRespo. Wyprowadziliśmy wyniki tarczycy na prostą, a sylwetkę Neli – na wysportowaną i smukłą!
-23.4 kg Waga
8 Czas metamorfozy
Podopieczna Weronika

Historia Weroniki

Po ciąży Weronika czuła się niespecjalnie – ważyła 85 kilogramów i próbowała się z nimi uporać, bez większych efektów. Wyniki badań tarczycy pozostawiały dużo do życzenia i dodatkowo pogarszały jej samopoczucie.

Po kilku samodzielnych podejściach Weronika zdemotywowała się. Postanowiła, że poszuka pomocy. Przeanalizowaliśmy jej sposób żywienia. Fakt, jadła wiele nieprzetworzonych, zdrowych produktów, ale brakowało w nich warzyw, a makroskładniki były nieodpowiednio zbilansowane.

Wprowadziliśmy zmiany, które zaowocowały szczuplejszą, wysportowaną sylwetką!

Dieta Weroniki

Na początku współpracy Weronika karmiła jeszcze piersią, dlatego jej dieta nie zakładała deficytu kalorycznego. Zadbaliśmy już jednak o jej dobre zbilansowanie. Kolejnym etapem, po zakończeniu okresu laktacji, było wejście w deficyt. Kroki te pomogły nie tylko w zrzuceniu kilogramów, ale też w poprawie wyników badań tarczycy.

Efekty

-23.4 kg
Waga
-24 cm
Obwód bioder
-23 cm
Obwód pasa
-10 cm
Obwód uda
Waga
Pierwszy dzień współpracy Ostatni dzień współpracy

Co na to
Weronika?

Nie muszę się katować, nie chodzę głodna i wszystko jest takie pyszne. Przepisy są szybkie do zrobienia, produkty łatwo dostępne i mój narzeczony również zakochał się w tych potrawach 😉. Współpraca na piątkę z plusem. W niecały rok schudłam 23 kg, zrzuciłam 22,5 cm w pasie i jestem z siebie dumna.

Waga to nie wszystko!

Dzięki zbilansowanej diecie o odpowiedniej podaży witaminy D i kwasów omega-3 tarczyca Weroniki ma się dużo lepiej. Zyskał też jej narzeczony, który zakochał się w daniach Respo i też przeszedł na zdrowszą stronę życia!