Powrót do strony głównej

Beata

Próbowała diety ketogenicznej, bez glutenu i nabiału. Ale gdy na wadze zobaczyła okrągłą setkę, wiedziała już, że sama nie da rady. Chciała skończyć z wieczorną pizzą i odzyskać kontrolę nad swoim odżywianiem. W 9 miesięcy zrzuciła 30 kg, a jej BMI spadło z 35 do 24.
-30 kg Waga
9 Czas metamorfozy
Podopieczna Beata

Historia Beaty

Kiedy syn Beaty skończył pół roku okazało się, że ma problemy z napięciem ruchowym. Godziny rehabilitacji i troska o przyszłość wpędziły Beatę w początki depresji, która poskutkowała zajadaniem smutków, sennością, problemami z cerą i utratą samokontroli.

Nasza Podopieczna nie wiedziała, jak planować jadłospis, by dzień nie kończył się pizzą na telefon. Brakowało jej pomysłu i wiedzy, jak komponować zdrowe, zbilansowane posiłki i wrócić na zdrowe tory. Zdiagnozowana insulidooporność i choroba Hashimoto nie pomagały w żmudnej batalii z otyłością i brakiem motywacji do wszelkiej aktywności. Beata potrzebowała zmiany i jasnych instrukcji. I takie dostała.

Dieta Beaty

Wspólnie obraliśmy za cel redukcję masy ciała i regulację gospodarki węglowodanowej. Najlepszym rozwiązaniem była dieta z niskim indeksem glikemicznym, która generowała deficyt energii. Dzięki temu w szybkim tempie, bo już w ciągu 5 pierwszych miesięcy, udało się zrzucić prawie 20 kg i poprawić wynik BMI z 35 do 28. A to wszystko na diecie 2000 kcal, bez wielkich wyrzeczeń, za to z codzienną dawką długich spacerów, które stały się przyjemną rutyną.

Efekty

-30.2 kg
Waga
-25.5 cm
Obwód bioder
-37.5 cm
Obwód pasa
-7 cm
Obwód uda
Waga
Pierwszy dzień współpracy Ostatni dzień współpracy

Co na to
Beata?

„W końcu pokonałam słabości i przeciwności losu. Schudłam! Jak się czuję? Wspaniale! Dałam radę i jestem z siebie dumna.”

Waga to nie wszystko!

Beata odzyskała wiarę w to, że opłaca się zawalczyć o zdrowie i zrzucić z siebie ciężar - nie tylko kilogramów, ale i codziennych zmartwień. Ma teraz wiedzę, jak utrzymać efekty, na które z nami zapracowała.
Mocno poprawiła się również jej kondycja fizyczna – teraz trening czy długi spacer nie są dla niej żadnym wyzwaniem.