Powrót do strony głównej

Nela

Odkąd ma dwie córeczki, mnóstwo się zmieniło: jej dzień wypełnił się obowiązkami, a kilogramy złapane w ciąży, również przez cukrzycę, pogorszyły jej samopoczucie. Zawalczyła o nie z pięknymi efektami – kompleksy zniknęły, a Nela czuje się atrakcyjnie i lekko!
-14.2 kg Waga
11 Czas metamorfozy
Podopieczna Nela

Historia Neli

Nela lubi żyć aktywnie: jeździć na weekendy za miasto lub odwiedzać parki czy muzea. Jej aktywność zyskała inny wymiar, gdy na świat przyszły jej dzieci, dwie córeczki. Nela zakochała się w macierzyństwie, ale to nie znaczy, że było jej lekko.

Pojawiło się w jej życiu mnóstwo nowych obowiązków i przemyślenia co do stanu zdrowia. Lekarz zwrócił Neli uwagę, że w związku z rodzinną tendencją do cukrzycy dobrym pomysłem byłaby zmiana stylu życia.

Nela zmotywowała się do niej pod wpływem przyjaciółki, która była naszą Podopieczną, ale też… za sprawą programu telewizyjnego „Sprawa wielkiej wagi”. Nasza bohaterka uznała, że woli schudnąć teraz 10 kg, niż później borykać się z dużo większą wagą.

Gdy Nela do nas trafiła, jadła w kratkę: najpierw za mało, a potem, z głodu, zbyt dużo naraz. Jej Opiekun Celu stworzył dietę skrojoną na miarę zajętej, młodej mamy, kursującej między placem zabaw, kuchnią a żłobkiem.

Dieta Neli

Nela zastrzegła, że nie lubi gotować i najchętniej będzie to robiła na zapas. Zażyczyła sobie błyskawiczne dania, które mogłaby wykonać w towarzystwie dziewczynek. Poprosiła o wykluczenie produktów mlecznych i mięsnych, bo źle się po nich czuje.

Chciała też wesprzeć swoją metamorfozę treningami domowymi, bez sprzętu, trwającymi około 30-50 minut.

Efekty

-14.2 kg
Waga
-15 cm
Obwód bioder
-16 cm
Obwód pasa
-10 cm
Obwód uda
Waga
Pierwszy dzień współpracy Ostatni dzień współpracy

Co na to
Nela?

Naprawdę lepiej się czuję, świetnie wyglądam. Ostatnio tyle ważyłam 15 lat temu. Mam piękną sylwetkę, jest mi dobrze ze swoim ciałem, czuję się seksowną młodą mamą. No i oczywiście mina mojego męża, kiedy przechodzę przez pokój jest bezcenna! :)

Waga to nie wszystko!

Nela odzyskała pewność siebie, którą nadszarpnęły pociążowe zmiany w jej ciele. Nauczyła się też jak jeść regularnie, tak by uniknąć nagłych ataków głodu i przejadania się.
Jest teraz pięknym wzorem dla swoich córeczek i wie, jak komponować jedzenie, by cała rodzina mogła zjeść zdrowo, bez długich godzin w kuchni.