Powrót do strony głównej

Janek

Janek to piłkarz, ale po latach gry postanowił zrobić sobie przerwę. Ta zmiana pociągnęła za sobą następne. Wspomina, że próbował się zmobilizować co najmniej 30 razy, ale był coraz grubszy. Ciągle wracał do życia pełnego imprez i śmieciowego jedzenia. Czuł się naprawdę źle. Dobił do 100 kg, a w Respo zrzucił ich 17! Znów czuje się świetnie.
-15 kg Waga
4 Czas metamorfozy
Podopieczna Janek

Historia Janka

5-10 tysięcy kalorii dziennie, co tydzień impreza, tymczasowa niechęć do sportu – tak właśnie Janek zaczął przybierać na wadze, aż zobaczył na niej 100 kg. Postanowił wrócić do dawnego siebie. Zrzucił ponad 17 kg, zrobił formę życia w rekordowym tempie i gdy porównuje siebie po Respo do czasów sprzed Respo mówi, że to niebo a ziemia.

Dieta Janka

Janek dostał urozmaiconą dietę, pełną rzeczy, które lubi. Jego nr 1 to burger. Posmakowała mu zupa meksykańska i dania tajskie. Doceniał, że potrawy w Respo są pełne smaku i nie przypominają typowych dietetycznych posiłków.

Efekty

-15 kg
Waga
-16.5 cm
Obwód bioder
-15 cm
Obwód pasa
-6 cm
Obwód uda
Waga
Pierwszy dzień współpracy Ostatni dzień współpracy

Co na to
Janek?

Znów jestem szczęśliwym człowiekiem. Lżej mi na wadze i na sercu. Chcę realizować swoje kolejne cele. Minął już prawie rok, a ja dalej jem zdrowo i trzymam formę, z której jestem dumny.

Waga to nie wszystko!

Janek odzyskał zapał do sportu. Lepiej śpi i ma więcej energii. Zadawał wiele pytań swojej dietetyczce, dzięki czemu poszerzył mocno swoją wiedzę o zdrowym stylu życia i stał się on jego prawdziwą pasją.