-11 kg Małgosia
Małgosia

Powiedz proszę kilka słów o sobie. Czym się zajmujesz na co dzień, jaki masz charakter pracy, co lubisz, co Cię interesuje?

Cześć! Mam na imię Małgorzata, na co dzień jestem pracownikiem biurowym, czyli przeważa siedzący tryb pracy. Niedawno skończyłam studia. Lubię kino, spotkania ze znajomymi, ostatnio zaczęłam też interesować się zdrowym odżywianiem i sportem :)

Dlaczego postanowiłaś zacząć? Jaki był Twój cel, co chciałaś osiągnąć współpracując ze mną?

Chciałam schudnąć, żeby dobrze czuć się sama ze sobą. Kilka razy samodzielnie podejmowałam próby odchudzania, jednak nigdy nie potrafiłam utrzymać efektów. Wydawało mi się, że żeby schudnąć, trzeba po prostu mało jeść. Na diecie byłam ciągle głodna, nie potrafiłam też odpowiednio zbilansować posiłków pod względem wartości odżywczych i dostarczyć organizmowi wszystkich potrzebnych składników. Zgłosiłam się do Ciebie, żeby nauczyć się właściwego podejścia do diety. Ogromne wrażenie zrobiły też na mnie metamorfozy Twoich podopiecznych. Przejrzałam zdjęcia, poczytałam o rezultatach i postanowiłam nie czekać dłużej.

Co było dla Ciebie najtrudniejsze, żeby wykonać pierwszy krok i każdy kolejny?

Na początku nie napotkałam większych trudności. Byłam pod wrażeniem, jak szybko spada waga i jak z dnia na dzień zmienia się moja sylwetka, oczywiście na plus. Niestety późniejszy uraz biodra sprawił, że musiałam zmniejszyć intensywność treningów, a przez to trudno było mi utrzymać efekty, moja motywacja spadła. Na szczęście teraz znowu krok po kroku realizuję nasz plan działania i wszystko wraca na dobry tor.

Co się zmieniło w Twoim życiu i jak się czujesz teraz, gdy dbasz o to co jesz oraz o regularną aktywność fizyczną?

Na pewno jestem lepiej zorganizowana, poprawiło się moje samopoczucie i bardziej podobam się sobie. Czuję dużą satysfakcję po każdym treningu. A jeśli chodzi o dietę, osiągnęłam swój cel, czyli nauczyłam się właściwego podejścia do jedzenia. Teraz już wiem, że żeby schudnąć trzeba jeść, a nie głodzić się. Bardzo pomogły mi Twoje przepisy – zdrowe gotowanie okazało się łatwiejsze i przyjemniejsze, niż myślałam.

Pochwal się proszę, z czego jesteś najbardziej dumna?

Walczę o siebie i nie poddaję się. Nie ukrywam, że miałam chwile kryzysu, kiedy nie chciało mi się iść na trening, ale pokonałam to. Spadające kilogramy i coraz lepiej wyglądająca sylwetka pokazują mi, że było warto i motywują do dalszej pracy nad sobą.

Co możesz powiedzieć o współpracy ze mną, co było w niej dla Ciebie najważniejsze?

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Tobą. Masz ogromną wiedzę z zakresu dietetyki i bardzo profesjonalne podejście do podopiecznych. Wiem, że jestem w dobrych rękach. J Bardzo istotna jest też dla mnie możliwość stałego kontaktu – błyskawicznie odpisujesz na wiadomości i udzielasz wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie. Podoba mi się również to, że wymagasz systematycznych pomiarów i raportów, bo dzięki temu można na bieżąco monitorować efekty naszej pracy.

Jak sobie radzisz teraz, gdy już osiągnęłaś swój pierwszy cel?

Radzę sobie świetnie – wszystko jest kwestią dobrej organizacji i tego również nauczyłam się dzięki współpracy z Tobą. Umiem już zaplanować dzień tak, aby znaleźć czas na trening i na przygotowanie zdrowych posiłków. Teraz pora na kolejny krok, czyli budowę masy mięśniowej. Przede mną długa droga, ale z Twoją pomocą na pewno osiągnę także ten cel.

Nie odkładaj swojej metamorfozy na jutro. Dołącz do podopiecznych Centrum Respo już dziś