-11 kg Krzysiek
Krzysiek

Powiedz proszę kilka słów o sobie. Czym się zajmujesz na co dzień, jaki masz charakter pracy, co lubisz, co Cię interesuje?

Na co dzień pracuję w księgowości, charakter mojej pracy jest raczej siedzący. Moim największym zainteresowaniem jest siłownia i motoryzacja.

Dlaczego postanowiłeś zacząć? Jaki był Twój cel, co chciałeś osiągnąć współpracując ze mną?

Chciałem osiągnąć wymarzoną sylwetkę, jak również poprawić jakość mojego odżywiania. Uważam, że się udało.

Co spowodowało, że postanowiłeś dokonać metamorfozy swojej sylwetki?

Za nim trafiłem pod Twoją opiekę sam układałem sobie dietę i ćwiczyłem już jakiś czas, niestety nie miałem zadowalających efektów. Nie wiedziałem czy wybieram dobre ćwiczenia i odpowiednie porcje. Stwierdziłem, że potrzebuję kogoś, kto pomoże mi osiągnąć cel i nauczy właściwych nawyków.

Co było dla Ciebie najtrudniejsze, żeby wykonać pierwszy krok i każdy kolejny?

W sumie z Twoją pomocą nic nie było trudne. Wszystko wyjaśniałeś tak jak należy. Ćwiczenia zawierały dokładną instrukcję wykonania, napisałeś mi jak wykonać rozgrzewkę a plan diety był tak skrupulatnie opisany, że nawet “dziecko” by wszystko zrozumiało. Nie pozostało mi nic innego jak pilnować się planu i czekać na efekty.

Co się zmieniło w Twoim życiu i jak się czujesz teraz, gdy dbasz o to co jesz oraz o regularną aktywność fizyczną?

Samo dbanie o jedzenie poprawiło moje samopoczucie. Mam więcej energii. Ogólnie jest lepiej, nie jestem zmęczony i śpiący. Natomiast trening, nie tylko spowodował, że wyglądam lepiej ale dzięki niemu stałem się bardziej zdyscyplinowany. Nauczyłem się cierpliwości, bo efekty nie przychodzą same z siebie, nie pojawiają się natychmiast, trochę trzeba na nie poczekać i zapracować.

Pochwal się proszę, z czego jesteś najbardziej dumny?

Najbardziej dumny jestem z tego, że poprawiła się moja świadomość co do wyboru jedzenia. Kiedyś, no cóż, w koszyku lądowało wszystko. Teraz, zanim coś wezmę, czytam skład i chyba to jest najważniejsze, że dzięki współpracy z Tobą zacząłem zwracać na to uwagę.

Co możesz powiedzieć o współpracy ze mną, co było w niej dla Ciebie najważniejsze?

Współpraca z Tobą to czysta przyjemność. Wiem, że zawsze mogę na Ciebie liczyć i pytać o wszystko. Wiem, że czasami pytania mogły być irytujące, ale nigdy nic nie powiedziałeś na „odczep się”, zawsze usłyszałem odpowiedź, która w pełni mnie satysfakcjonowała. Dziękuje!

Jak sobie radzisz teraz, gdy już osiągnąłeś swój pierwszy cel?

Myślę, że o wiele lepiej. Wiedzę uzyskaną od Ciebie wdrożyłem w codzienność i powoli wszystko idzie do przodu. Progres jest mały, ale jest. Wystarcza mi to, że nauczyłem się zdrowo jeść.

Nie odkładaj swojej metamorfozy na jutro. Dołącz do podopiecznych Centrum Respo już dziś