-27 kg Krzysiek
Krzysiek
Powiedz proszę kilka słów o sobie. Czym się zajmujesz na co dzień, jaki masz charakter pracy, co lubisz, co Cię interesuje?

Mam na imię Krzysztof. Jestem fizjoterapeutą – pracuję z ludźmi, pomagając im w powrocie do zdrowia. Od zawsze interesowałem się sportem. Mam za sobą prawie 10 lat gry w piłkę nożną, do tego kilkuletnie epizody z wioślarstwem, sztukami walki i siłownią.

Co spowodowało, że postanowiłeś dokonać metamorfozy swojej sylwetki? Jaki był Twój cel, co chciałeś osiągnąć, współpracując ze mną?

Nie czułem się dobrze w swoim ciele i miałem mało energii. Na dodatek wciąż pamiętałem, jaki byłem kiedyś – widziałem osobę aktywną i akceptującą siebie. Z czasem aktywności fizycznej w moim życiu było coraz mniej, a nawyki żywieniowe pozostawiały wiele do życzenia. Postanowiłem odezwać się do Ciebie z prośbą o pomoc, gdy próby zredukowania masy ciała na własną rękę nie przynosiły efektu.

Co było dla Ciebie najtrudniejsze, żeby wykonać pierwszy krok?

Podejść do redukcji miałem już kilka, niestety kończyły się niepowodzeniem. Bałem się, że tym razem też będzie podobnie. Kiedy jednak zdecydowałem się działać, uznałem, że nadszedł czas, aby ktoś mądrzejszy ode mnie poprowadził mnie przez ten proces.

Co się zmieniło w Twoim życiu i jak się czujesz teraz, gdy dbasz o to co jesz oraz o regularną aktywność fizyczną?

Zmieniłeś całkowicie moje podejście do redukcji, diety i zdrowych nawyków żywieniowych. Dzięki Tobie nie muszę rezygnować ze swoich przyzwyczajeń (np. kanapek, prostych posiłków), a jedynie wprowadzić korekty, żeby były zdrowe. Redukcja z Twoim planem pokazała, że mogę być najedzony, a nawet przejedzony, a kilogramy lecą w dół. Czuję się bardzo dobrze, mam więcej energii, lepszy nastrój, więcej pewności siebie. Moja obecna forma siłowa i wytrzymałościowa jest najlepsza od kilku lat.

Pochwal się proszę, z czego jesteś najbardziej dumny?

Najbardziej dumny jestem z mojej konsekwencji w drodze do osiągnięcia celu. Myślę, że od dziecka jestem nauczony ciężko pracować, nawet gdy cel wymaga tej pracy i wydaje się być bardzo odległy.

Co możesz powiedzieć o współpracy ze mną, co było w niej dla Ciebie najważniejsze?

Współpraca z Tobą była przyjemnością! Lubię konkrety i indywidualne podejście (zawsze brałeś pod uwagę moje sugestie). Zaufałem Ci całkowicie, trzymałem się planu, nie kombinowałem na własną rękę i było warto! Profesjonalizm, doświadczenie i spokój zapewniały mi poczucie bezpieczeństwa w kolejnych etapach redukcji.

Jak sobie radzisz teraz, gdy już osiągnąłeś swój pierwszy cel?

Myślę, że zrzucenie ponad 25 kg jest super osiągnięciem i jestem z siebie dumny. Wiem jednak, że to dopiero początek. Przede mną długa droga, żeby utrzymać efekty, ale teraz będzie łatwiej. W dużej mierze zmieniłem swoje nawyki żywieniowe i przypomniałem sobie na nowo, jak ważna jest dla mnie regularna aktywność.

Nie odkładaj swojej metamorfozy na jutro. Dołącz do podopiecznych Centrum Respo już dziś