-11 kg Kamil
Kamil

Powiedz proszę kilka słów o sobie. Czym się zajmujesz na co dzień, jaki masz charakter pracy, co lubisz, co Cię interesuje?

Cześć! Mam na imię Kamil i obecnie kończę studia magisterskie na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi. Przez cały okres studiów zawsze gdzieś pracowałem – byłem m.in. barmanem i zastępcą menagera, więc można to zaliczyć do pracy fizycznej. Obecnie jestem administratorem nieruchomości, co stanowi połączenie pracy biurowej z pracą w terenie. Moje zainteresowania to muzyka (uwielbiam chodzić na różnego rodzaju koncerty, a dodatkowo gram na saksofonie i gitarze) oraz kino. Obecnie do listy moich zainteresowań można dodać również sport. Staram się urozmaicać treningi na siłowni, stąd łyżwy, trampoliny, bieganie czy nauka pływania. Poza tym uwielbiam gotować.rojektuję, siedzę przed komputerem i układam piksele, dużo jeżdżę autem w różne zakątki Polski i Europy. Mega interesują mnie wszelkie zachowania i interakcje człowieka z urządzeniem, stąd też postanowiłem zająć się projektowaniem takowych.

Dlaczego postanowiłeś zacząć współpracę ze mną? Jaki był Twój cel? Co spowodowało, że postanowiłeś dokonać metamorfozy sylwetki?

Potrzebowałem zmian życiu, zarówno w głowie, jak i w wyglądzie, by zyskać więcej pewności siebie. Za cel obrałem redukcję tkanki tłuszczowej, zależało mi na sylwetce z wyraźnie zarysowanymi mięśniami. Do metamorfozy zmotywowała mnie moja była dziewczyna, Karolina, której jestem za to bardzo wdzięczny. Ponad 2,5 roku temu siedzieliśmy na kanapie i oglądaliśmy jakiś film, kiedy dostałem wiadomość. To Karolina wysłała mi zrobione chwilę wcześniej zdjęcie, na którym widać było, jak mój brzuch dosłownie wylewa się spod koszulki. To był impuls do zmian! Nie chciałem tak dalej wyglądać…

Co było dla Ciebie najtrudniejsze na początku naszej współpracy i jak się czujesz teraz, kiedy zmieniłeś styl życia i dbasz o zdrową dietę oraz o regularną aktywność fizyczną?

Najtrudniej było mi przywyknąć do ważenia produktów oraz zebrać się na trening, ale teraz to się zmieniło. Zwracam uwagę na to, co jem, na ogólny skład produktów i makroskładniki. Pewność siebie i poczucie własnej wartości poszybowały w górę, a najważniejsze, że czuję się zdrowszy. Na treningach staram się dawać z siebie jak najwięcej. Czasem wybieram się też na dłuższe przejażdżki rowerowe, ale to bardziej dla relaksu.

Z czego jesteś najbardziej dumny?

Zmiana wyglądu to ogromny sukces, lecz najbardziej cieszę się tym, co zaszło w mojej głowie. Śmiało mogę też powiedzieć, że dzięki naszej współpracy odkryłem swoją pasję, jaką okazało się gotowanie i tworzenie własnych przepisów na zdrowe posiłki! Mam takie dni, że aż nie mogę się doczekać, kiedy coś nowego ugotuję. :) Cieszy mnie również to, że stałem się inspiracją dla moich bliskich – oni także postanowili zadbać o swoje zdrowie. Dzięki regularnym pomiarom i zdjęciom widzę progres i wiem, że mogę dokonać wszystkiego, trzeba tylko bardzo mocno chcieć i dążyć po swoje!

Jak sobie radzisz, teraz gdy już osiągnąłeś swój pierwszy cel?

Radzę sobie bardzo dobrze i nie kończę współpracy, tylko zmieniam cel na budowanie masy mięśniowej. Zależy mi na tym, by doprowadzić do lepszych proporcji mojego ciała. Chcę dalej pracować nad sobą, nie lubię stać w miejscu.

Co możesz powiedzieć o współpracy ze mną? Co było w niej dla Ciebie najważniejsze?

Najważniejszy był fakt, że byliśmy w stałym kontakcie i na bieżąco odpowiadałeś na wszelkie moje wątpliwości. Twój autorski atlas ćwiczeń to strzał w dziesiątkę! Okazał się bardzo pomocny zwłaszcza na początku – gdy nie wiedziałem, jak poprawnie wykonać dane ćwiczenie, szybko mogłem to sprawdzić! Muszę też wspomnieć o przepisach, które od Ciebie dostałem. Sztos! Są łatwe i szybkie, więc posiłki przygotowuje się w mgnieniu oka. Plus za nieskomplikowaną listę produktów i to, że można je wykorzystać w różnych posiłkach – nie lubię marnować jedzenia.

Nie odkładaj swojej metamorfozy na jutro. Dołącz do podopiecznych Centrum Respo już dziś