-20,5 kg Filip
Filip
Powiedz proszę kilka słów o sobie. Czym się zajmujesz na co dzień, jaki masz charakter pracy, co lubisz, co Cię interesuje?

Mam na imię Filip. Na co dzień pracuję jako ustawiacz maszyn CNC. Pracuję w systemie dwuzmianowym, a moja praca ma zróżnicowany charakter – są dni, kiedy należy do lekkich, ale są też takie, gdy naprawdę muszę dać z siebie wszystko!
Lubię spędzać czas aktywnie. Razem z moją dziewczyną chodzimy na dłuuugie spacery. Poza tym sam od 10 lat ćwiczę na siłowni.

Co spowodowało, że postanowiłeś dokonać metamorfozy swojej sylwetki? Jaki był Twój cel, co chciałeś osiągnąć, współpracując ze mną?

Przez nadwagę czułem się niekomfortowo. Mimo że od lat ćwiczę siłowo i interesuję się zdrowym odżywianiem, to i tak miałem problem z ustaleniem makroskładników dla siebie. Chciałem schudnąć i uwidocznić mięśnie, a przede wszystkim zgubić brzuch.

Co na początku było dla Ciebie najtrudniejsze?

To, że musiałem zrezygnować z ulubionych tłustych potraw w takiej ilości, jaka mnie zadowalała.

Co się zmieniło w Twoim życiu i jak się czujesz teraz, gdy dbasz o to co jesz oraz o regularną aktywność fizyczną?

Czuję się o wiele lepiej. Udało mi się wyrobić zdrowe nawyki i w końcu jem w regularnych odstępach czasu. Liczę kalorie, co naprawdę nie jest aż tak uciążliwe!

Pochwal się proszę, z czego jesteś najbardziej dumny?

Ze zgubionych prawie 20 kg i braku wystającego brzuszka!

Co możesz powiedzieć o współpracy ze mną, co było w niej dla Ciebie najważniejsze?

Dieta zawsze była na tip-top. Zawsze wiedziałem co kupić, ile kupić, jaka jest zawartość poszczególnych makroskładników czy ile kalorii zjadam. Łatwo było mi to wszystko kontrolować, a w zasadzie – przy tak dobrze rozpisanej diecie działo się to automatycznie.

Jak sobie radzisz teraz, gdy już osiągnąłeś swój pierwszy cel?

Mam swoją pulę kalorii i raczej nie zdarza się, abym poza nią wyszedł. Trzymam formę!

Nie odkładaj swojej metamorfozy na jutro. Dołącz do podopiecznych Centrum Respo już dziś