-9 kg Artur
Artur

Powiedz proszę kilka słów o sobie. Czym się zajmujesz na co dzień, jaki masz charakter pracy, co lubisz, co Cię interesuje?

Mam 32 lata, zawodowo zajmuję się sprzedażą w branży motoryzacyjnej, pracując stacjonarnie. Moje zainteresowania to turystyka górska, wspinaczka, sporty walki oraz gotowanie – może to dziwnie zabrzmi, ale uwielbiam jeść. :) Moja przygoda z aktywnością fizyczną rozpoczęła się 7 lat temu, po tym jak kolega namówił mnie na wspólne wyjście do siłowni. Z czasem zacząłem trenować również kick boxing i tak zostało już do dzisiaj.

Dlaczego postanowiłeś zacząć? Jaki był Twój cel, co chciałeś osiągnąć współpracując ze mną?

Moim celem było odbudowanie zdrowej masy mięśniowej i ogólny powrót do formy. Byłem po ciężkiej kontuzji i operacji kręgosłupa, więc potrzebowałem fachowego wsparcia. Od dłuższego czasu śledziłem Twój profil na Facebooku i uważałem, że jest on najbardziej wartościowy pod względem fachowej wiedzy oraz formy jej przekazywania, dodatkowo mój kumpel współpracował z Tobą i był z tej współpracy bardzo zadowolony.

Co spowodowało, że postanowiłeś dokonać metamorfozy swojej sylwetki?

Jak już wspomniałem, byłem po ciężkiej kontuzji i chciałem zbudować jeszcze lepszą formę niż wcześniej.

Co było dla Ciebie najtrudniejsze, żeby wykonać pierwszy krok i każdy kolejny?

Najtrudniejsze było pozbycie się myśli „to nie dla Ciebie…”, a później już jakoś poszło. W miarę jak moja sylwetka zaczynała się poprawiać, apetyt rósł dalej i w końcu doprowadził mnie do miejsca, w którym jestem dzisiaj.

Co się zmieniło w Twoim życiu i jak się czujesz teraz, gdy dbasz o to co jesz oraz o regularną aktywność fizyczną?

Mówiąc krótko, życie zmieniło się na lepsze. ;) Fizycznie czuję się bardzo dobrze, moje samopoczucie jest wręcz doskonałe, a dzięki osiągniętej formie stałem się pewny siebie.

Pochwal się proszę, z czego jesteś najbardziej dumny?

Najbardziej dumny jestem z konsekwencji, uporu i wytrwałości w drodze do celu.

Co możesz powiedzieć o współpracy ze mną, co było w niej dla Ciebie najważniejsze?

Współpraca z Tobą była czystą przyjemnością, jesteś mega fachowcem z fantastycznym podejściem. Zawsze otrzymywałem odpowiedź na każde pytanie, dzięki czemu każdy etap naszej współpracy był dla mnie w pełni zrozumiały. Najważniejszy był stworzony przez Ciebie genialny system, dzięki któremu można łatwo przygotować posiłki i dbać o to, żeby nie były nudne.

Jak sobie radzisz teraz, gdy już osiągnąłeś swój pierwszy cel?

Dzięki systemowi, którego mnie nauczyłeś, nie mam żadnego problemu z utrzymaniem formy, dlatego mogę zaplanować kolejny cel. Na jesień będziemy wspólnie pracować nad masą. :) Uważam, że trzeba konsekwentnie iść do przodu i cały czas się rozwijać.

Nie odkładaj swojej metamorfozy na jutro. Dołącz do podopiecznych Centrum Respo już dziś