-12 kg Ania
Ania

Powiedz proszę kilka słów o sobie. Czym się zajmujesz na co dzień, jaki masz charakter pracy, co lubisz, co Cię interesuje?

Pracuję jako recepcjonistka, także moja praca z racji wykonywanego zawodu ma głównie charakter siedzący. Lubię podróżować, gotować, jeździć na rowerze, od momentu rozpoczęcia naszej współpracy sport ogólnie sprawia mi przyjemność.

Dlaczego postanowiłaś zacząć? Jaki był Twój cel, co chciałaś osiągnąć współpracując ze mną?

Zaczynałam kilka razy, zanim trafiłam na Ciebie ;). Z różnym skutkiem – raz się udawało, innym razem nie. Ogólnie miałam wrażenie, że większość życia się odchudzam. Chciałam po prostu schudnąć.

Co spowodowało, że postanowiłaś dokonać metamorfozy swojej sylwetki?

Dosyć długo oglądałam różne metamorfozy w Internecie, w końcu postanowiłam coś zmienić, nie tylko się przyglądać. Nie bez znaczenia był fakt, że po prostu nie podobało mi się odbicie w lustrze, chociaż i tak chyba do końca nie miałam świadomości, jak naprawdę wyglądam. Ubrania przestały pasować i po prostu wizualnie nie było dobrze.

Co było dla Ciebie najtrudniejsze, żeby wykonać pierwszy krok i każdy kolejny?

Chyba zawsze najgorzej jest zacząć. Później to ani się nie obejrzymy, a już minęło x czasu. Istotną kwestią jest też zmiana myślenia. Całe szczęście świadomość ludzi jest coraz większa i pojęcie zdrowego odżywiania, które bazuje tylko na ryżu i kurczaku, chyba odchodzi powoli w zapomnienie. Kiedy jemy smacznie oraz produkty, które lubimy, po prostu łatwiej jest zmienić podejście.

Co się zmieniło w Twoim życiu i jak się czujesz teraz, gdy dbasz o to co jesz oraz o regularną aktywność fizyczną?

Rozmiar ubrań ;). A tak na poważnie, to nie męczę już się jak kiedyś, widzę, że poprawiła mi się kondycja.

Pochwal się proszę, z czego jesteś najbardziej dumna?

Po prostu z tego, że się po raz kolejny nie poddałam, a jak czasami coś pójdzie nie tak, to też nie załamuję rąk, tylko następnego dnia staram się, aby już wszystko było tak jak powinno.

Co możesz powiedzieć o współpracy ze mną, co było w niej dla Ciebie najważniejsze?

Posiłki były smaczne, istotny jest też kontakt w razie jakichkolwiek pytań.

Jak sobie radzisz teraz, gdy już osiągnęłaś swój pierwszy cel?

Chcę więcej :)

Nie odkładaj swojej metamorfozy na jutro. Dołącz do podopiecznych Centrum Respo już dziś