Powrót do strony głównej

Agnieszka

Namiary do Respo dostała od koleżanki zadowolonej z efektów współpracy. Karolina, choć jeszcze niedawno czuła się przygnębiona nadwagą i kiepskim samopoczuciem, dziś jest lżejsza o 30 kg i mówi, że jej życie jest piękne, a dzień bez treningu to dzień stracony.
-36 kg Waga
11 Czas metamorfozy
Podopieczna Agnieszka

Historia Agnieszki

Żeby schudnąć, próbowała już nawet diety 1000 kcal, ale wie, że to droga donikąd. Męczyły ją zaparcia i wzdęcia, łykała leki na nadciśnienie, coraz gorzej czuła się w swoim ciele. Przy zapracowanym mężu i dwójce małych dzieci ciężko złapać balans i czas dla siebie. Dodatkowo, praca zmianowa utrudniała wypracowanie regularnych godzin posiłków.

Brakowało jej pomysłów na aktywność, którą mogłaby swobodnie wkomponować w swój rytm dnia tak, by mieć siły do pracy i dla rodziny. W pośpiechu zjadała to, co było pod ręką. W końcu miała dość i zdecydowała się na wsparcie dietetyka, żeby zawalczyć o wagę sprzed ciąży (60 kg).

Agnieszka osiągnęła swój cel z dużym zapasem – z planowanych 25 kg schudła ponad 31, gubiąc 32 cm w pasie i 24 cm w biodrach.

Dieta Agnieszki

Nasza bohaterka zdecydowanie zbyt często podjadała (niezdrowo), sięgała po tłuste produkty mleczne i pieczywo słabej jakości. Jej dieta była monotonna i nie zapewniała ani sytości, ani wartości odżywczych. Zmianą było urozmaicenie jadłospisu o kasze, ryby, warzywa i owoce oraz pomoc w komponowaniu prostych, sycących posiłków do lunch boxu. Uzupełnieniem planu żywienia były regularne 40-minutowe treningi.

Efekty

-36 kg
Waga
-28 cm
Obwód bioder
-35 cm
Obwód pasa
-19 cm
Obwód uda
Waga
Pierwszy dzień współpracy Ostatni dzień współpracy

Co na to
Agnieszka?

“Potrzebowałam takiego dietetyka i motywatora. Z dnia na dzień coraz bardziej się wkręcam i czuję moc, a kilogramy lecą… Zmieniłam garderobę z rozmiaru 44 na 36. Świat jest piękny! :)”

Waga to nie wszystko!

Wstawać rano z tryskającą energią? Kto by nie chciał. Agnieszce się udało. Z ospałej, przemęczonej, zgaszonej osoby stała się pełną dobrej energii i sił witalnych kobietą, która z uśmiechem i satysfakcją patrzy w lustro.