Agata powiedziała DOŚĆ i schudła 30 kg! Historia  Podopiecznej Centrum Respo

Agata powiedziała DOŚĆ i schudła 30 kg! Historia Podopiecznej Centrum Respo

Agata zostawiała zbyt małe ubrania “na kiedyś”, na “jak schudnę”. I to “jak schudnę” nigdy nie nadchodziło. Aż podjęła jedną decyzję i jej życie kompletnie się zmieniło. “Teraz jestem inną osobą”, mówi.

Przed odchudzaniem była rozdarta. Z jednej strony szczęśliwa: urodziła śliczne córeczki, Hanię i Anielkę. Buduje wymarzony dom. A z drugiej czuła się uwięziona we własnym ciele o trzycyfrowej wadze. Marzyła o zmianie, ale to było za mało.
Agata bała się, wstydziła, nie wierzyła, że się uda. Ale podjęła decyzję i jest szczuplejsza o 30 kg. Nie ma zamiaru się zatrzymać, bo po co? Odchudza się na własnych zasadach. Dokumentuje swoją przemianę i inspiruje inne kobiety, by poszły w jej ślady. Przestały marzyć, zaczęły działać.


Przełamała wstyd i pokazała światu swoją metamorfozę

Agata pracuje w social mediach i wie, jak wiele sprzecznych informacji pojawia się w internecie. Nie chciała trafić w pierwsze lepsze ręce, obserwowała więc dietetyków i szukała takiego, który ją przekona. Na Respo trafiła przez przypadek.

“Długo się zastanawiałam. Jaka to dieta ma być, która, od kogo. Obserwowałam dania, przepisy, popatrzyłam na te na metamorfozy… i postanowiłam, że sama tam kiedyś zawisnę”.

Zdecydowała, że przełamie wstyd i pokaże światu swoją metamorfozę. Na swoim Instagramie raportowała kolejne etapy, dania, postępy. Sama nie mogła uwierzyć, że to się dzieje naprawdę, a kilogramy lecą ciągle w dół. Tak się bała, a okazało się, że dieta może być prosta i przepyszna. -30 kg! 😭 nie wierzę! Ciągle nie wierzę, że to jest prawda! 🙈
To są te same spodenki. Zdjęcie po lewej jest z lata 2022, kiedy zaczynałam walkę. Zdjęcie po prawej zrobiłam w tym tygodniu i buzia mi się tak cieszyła widząc ten efekt! 🥰 z drugiej strony jednak byłam przerażona jak ogromna byłam! Ale to już nieważne bo to przeszłość, teraz jestem inną osobą. Jeszcze sporo kg przede mną, ale uda się.
Wiem to. Wierzę w siebie. ✊🏻

Mogę jeść wszystko
Agatę zaskoczyły posiłki na diecie. Myślała, że nie można tak jeść, TYLE jeść. Dostała dietę 2500 kalorii i czasem miała problem, by przejeść całe danie.

Dietetyk nie zakazał jej żadnych produktów. Przeanalizował ankietę żywieniowo-medyczną i zaproponował przepisy. Agata była w pozytywnym szoku. Nie z takimi daniami kojarzyło się jej odchudzanie.Nie regulujcie odbiorników, to dalej moja dieta!

Jak wiele kobiet, Agata uwielbia słodkości, ale spodziewała się, że na diecie takie smaki trafią pewnie na czarną listę. Zamiast tego trafiły do jej diety i nie musiała myszkować po szafkach, szukając czegoś, co ukoi ochotę na słodkie.Mogła je jeść bez najmniejszych wyrzutów sumienia. A waga leciała dalej.Dwójka dzieci, gdzie tu wcisnąc dietę?

Agata nie chciała mydlić swoim obserwatorom oczu. Przyznawała, że będąc z dziećmi w domu czasem się nie wyrabia i sięga po awaryjne opcje. 
Własnie na takie chwile Opiekun celu Agaty przygotował błyskawiczne posiłki z gotowców. Jadła je czasem w biegu, ale nigdy nie musiała spędzać dnia na głodniaka. Miała opcję na czarną godzinę i nie kusiło ją, żeby rzucić odchudzanie i zjeść byle co. Jej ulubione gotowe zestawy to m.in. SKYR + batonik Dobra Kaloria, kebab z kurczaka i pierożki. Z dziećmi w domu ciężko jej było wygospodarować czas na ćwiczenia, ale dietetyk zadbał, by mimo to plan działał, a kilogramy spadały.

Agata jest fanką aplikacji Respo, bo ma tam wszystko. Dzieki przypomnieniom pije wodę. Wie, jak wygląda posiłek i pomaga jej to gotować. Lubi też zamienniki i gramaturę – w apce podajemy ją w łyżkach i szklankach, nie trzeba nawet nic ważyć.

Posiłki zaczął jej podbierać nawet mąż. 😃 Często się zdarza, że nagle z Respo jedzą całe rodziny. W dietach mamy normalne dania – urozmaicone, dobrze zbilansowane, a przy tym nieskomplikowane. Składniki kupisz w swoim markecie.Kolejny sukces, mama przywiozła Agacie stare spodnie ze studiów, sprzed 9 lat. Potrzebny był pasek, bo spadają!BMI już mnie nie określa

W trakcie odchudzania stało się coś jeszcze. Agata zaczęła patrzeć na siebie w inny sposób. Na swój odwieczny kompleks i swoją wartość jako kobiety.

Zrozumiałam (w końcu!), że liczba na wadze to nie wszystko. BMI nie określa nas całych. Patrzyłam wcześniej tylko na kilogramy, a nie widziałam, jak zmienia się moje ciało, spadają centymetry. W końcu wychodzę z kompleksu wagi i zrozumiałam, że trzeba patrzeć na wiele rzeczy. Przestałam siebie cisnąć.

Zmiany są widoczne na każdym polu. Dużo energii, większa wiara w siebie i własną moc. Dzięki diecie Agata odmłodniała, znów wygląda na swoje 29 lat!Jedna decyzja, 30 kg mniej

Taka jest historia Agaty. Dalej trzyma się diety w Respo, bo chce osiągać następne cele. Robi to bez presji, je smacznie, cieszy się życiem. Teraz idzie jej już z górki, bo sama siebie motywuje. Udowodniła sobie, że potrafi. Wie, że skuteczna dieta jest prostsza, niż się wielu osobom wydaje.  Ty też możesz zmienić swoją historię i ciało, poprawić zdrowie. Pozytywnie i z troską o siebie, zamiast cierpieć na głodówkach i postach. Tobie również stworzymy dietę, która doprowadzi Cię do wymarzonego miejsca i zmieni sposób, w jaki się czujesz. W jaki o sobie myślisz.

Dzieli Cię od tego jedna decyzja. Gdy dasz sobie szansę i zamówisz Respo, sprawy zaczną się już dziać. Dietetyk stworzy Ci dietę na życzenie, idealnie dopasowaną do Twojego zdrowia, zasobów portfela, trybu dnia. Możesz jeść pizzę i gofry jak Agata, możesz poprosić o burgery wołowe, spaghetti i kopytka. 


Schudnij w Respo
pod okiem dietetyka!

Dopasuje Ci idealny plan zgodnie z Metodą Respo, jedyną w Polsce metodą odchudzania ze skutecznością potwierdzoną badaniami naukowymi.

Sprawdź pakiety z dietą