Wątpił, że schudnie, a tu boom: 32 kg w dół! Poznaj historię Darka

Wątpił, że schudnie, a tu boom: 32 kg w dół! Poznaj historię Darka

Jednego dnia Darek budzi się w Nowym Jorku, kilka dni później na Jamajce. Typowy dzień? Brak. Pracuje w liniach lotniczych. lata na długie dystanse. Szkoli personel pokładowy. Krąży po świecie. Brzmi fantastycznie, a jednak Darek wcale nie czuł się ze sobą dobrze…

Miał jeden problem, ale potrzebował impulsu, by zabrać się za zmiany. A ten impuls dopadł Darka… na Zanzibarze.

Na Zanzibarze powiedziałem: „o nie”

Darek wspomina, jak na jednym z pobytów szykował się na plażę. Ubrał kąpielówki, spojrzał w lustro i postanowił, że dość tego. Czas wziąć się za siebie.Ważył wtedy 123 kg. kiedyś miał wymodelowaną sylwetkę, był umięśniony. Chciał wrócić do tamtej formy.

Dołączył do nas, choć wątpił w skuteczność metody Respo. Od kogoś usłyszał, że „w tym wieku może zrzucić co najwyżej kilka kg”. 

Okazało się, że zrzucił kilkadziesiąt, a dokładniej: 32!

Dieta w chmurach

Jak jeść zdrowo przy tak nieregularnym trybie życia i pracy, w której kaloryczne przekąski są zawsze pod ręką?
Darek mógł zrobić z pracy wymówkę, ale uparł się, że osiągnie swój cel pomimo nietypowego trybu życia. I znów zobaczy swoje mięśnie brzucha.

Jego opiekunka celu, dietetyczka Izabela Pałka, opracowała dietę na miarę osoby, która spędza wiele dni w podróży, na dodatek w różnych strefach czasowych. skupiła się na daniach na wynos, błyskawicznych, ale koniecznie takich, które Darkowi smakują. Polubił zwłaszcza sycące koktajle, które mógł zrobić choćby w środku nocy i wypić w drodze na lotnisko.Darek wpadł w nowy rytm. Mówi, że dla niego to już nie dieta, to po prostu tryb życia. Przygotowuje posiłki na kilka dni. Sięga po szybkie przepisy ze swojego planu.
Iza dopasowywała jadłospis pod kolejne lokalizacje, żeby Darek mógł trzymać się planu i w Tokio, i w Nowym Jorku, i na Dominikanie.

Respo to najbardziej elastyczna dieta o skuteczności potwierdzonej badaniami naukowymi. Możesz żonglować posiłkami. Jeść ich 3, 4, 5, 6. zmieniać ich kolejność. jeść śniadanie na kolację lub to samo na obiad i kolację. Każdy posiłek ma zamienniki produktów. Jeśli nie masz któregoś składnika lub masz ochotę na inny, kliknij, a aplikacja podpowie ci inną opcję. 

Schudnij w Respo
pod okiem dietetyka!

Dopasuje Ci idealny plan zgodnie z Metodą Respo, jedyną w Polsce metodą odchudzania ze skutecznością potwierdzoną badaniami naukowymi.

Sprawdź pakiety z dietą

Trening na wymiar

Darek zdecydował się na pakiet Mam moc (dietetyczno-treningowy), więc poza dietą, zadbaliśmy o jego treningi. Plan przygotował trener fizjoterapeuta. Uwzględnił cel Darka – redukcję, a następnie wyrzeźbienie sylwetki.

Treningi, podobnie jak dieta, musiały być maksymalnie elastyczne. Czasem Darek robił je w hotelowym pokoju, czasem na siłowni, czasem biegał. Motywacja nie była problemem – efekty przyszły szybko, a Darek nie miał już żadnych wątpliwości, że respo działa, a on staje się inną osobą.W Respo treningi układa trener fizjoterapeuta. Dobiera je do twojego celu, czasu, możliwości. Nie musisz chodzić na siłownię, żeby zrobić rzeźbę ani robić długiego cardio, żeby spalić tłuszcz. teraz nowość: możesz dodać do aplikacji aktywności spoza planu, np. bieganie, pływanie, rower, taniec.

Mundur o kilka rozmiarów mniejszy

Kilogramy spadały tydzień po tygodniu. Zmiany widzieli wszyscy znajomi Darka. Ci, których spotykał rzadziej, często go nie rozpoznawali – i nic dziwnego, bo zmieniły się nawet jego rysy twarzy! 

Połączenie diety i sportu daje zawsze maksimum efektów i tak też się stało u Darka. w 8 miesięcy zmienił się w pewnego siebie mężczyznę z imponującą sylwetką.
Ale jego metamorfoza to nie tylko wygląd. W Darka wstąpił wielki entuzjazm. Lepiej śpi, więc łatwiej mu znieść częste zmiany strefy czasowej i jest bardziej wydajny w pracy. Częściej się śmieje.
A na dodatek wzbudził szacunek swojego zespołu i stał się inspiracją dla innych osób, które nie czują się w pełni sobą w swoim obecnym ciele.

W Respo możesz przejść metamorfozę w parze! Wybierz pakiet dla dwóch osób, a otrzymacie wspólnego opiekuna i plan dopasowany do każdego z was. To się opłaca: kosztuje mniej niż dwa osobne pakiety, a nasi podopieczni, którzy działają np. z partnerem czy partnerką, chudną aż o 30% kg więcej!


Co mówi Darek o swojej przemianie?

– Nieważne, jaki zawód wykonujesz. jeśli przy moim trybie życia i pracy się udało, Tobie też jak najbardziej się uda – zapewnia Darek.


Dołącz do 40352
zadowolonych Podopiecznych!

W Respo każda dieta jest inna, bo dopasowujemy ją idealnie do Ciebie. Osiągnij swój cel zdrowo i na swoich zasadach pod okiem dietetyka klinicznego.

Sprawdź pakiety z dietą

Z Respo do celu

Darek zrobił już swoje, ale nadal korzysta z Respo – tak mu najwygodniej, bo zawsze ma pod ręką pomysły na posiłki i plan treningowy. Zgodził się podzielić swoją historią, bo chce inspirować kolejne osoby do zmian na lepsze.
Zrób pierwszy krok – nawet jeśli, tak jak Darek, wątpisz w swój sukces. Wybierz pakiet dietetyczny, treningowy lub dietetyczno-treningowy (nasi podopieczni najczęściej kupują właśnie ten).ten polecamy najbardziej). 

Już kilkadziesiąt tysięcy osób sprawdziło skuteczność Respo. Czas na ciebie!