W kilka miesięcy zrobił formę życia! Historia Podopiecznego Centrum Respo

W kilka miesięcy zrobił formę życia! Historia Podopiecznego Centrum Respo

Kuba był szczupły i wysportowany. Po co mu więc dieta? I co wydarzyło się przez kilka miesięcy współpracy z Respo, że Kuba zrobił formę życia i mówi, że w skali 1-10 czuje się na 15?

Tylko kilka kilogramów do życiowej formy

Z pieskiem na spacerze

Kuba jest programistą i większość dnia spędza przy biurku. Wolny czas po pracy pochłania mu wspinaczka. Trenuje 3 razy w tygodniu, stara się raz na tydzień wyjechać w skały.

podczas wspinaczki

Nowy sposób żywienia przełożył się na formę Kuby. Poziom tkanki tłuszczowej spadł, a poziom energii – wzrósł. Padły nowe życiówki.

Kuba uprawia bouldering – pokonywanie krótkich, technicznych tras bez asekuracji. W tym sporcie każdy kg ma znaczenie. Im więcej ważysz, tym ciężej Ci się wspinać. Kuba chciał osiągnąć maksimum swojej formy. Obniżyć poziom tkanki tłuszczowej i poprawić wyniki.

Poza tym czuł mocne spadki energii i słabo się regenerował, a przy napiętym planie treningowym był to duży problem. Próbował redukcji samodzielnie i schudł 2 kg, ale spadł też jego poziom energii, a przecież nie o to mu chodziło.

Nie chciał tracić czasu na eksperymenty. Wspina się z profesjonalnym planem treningowym i zdecydował tak samo profesjonalnie potraktować swoją dietę.

Jeśli kręci Cię sport i chcesz poprawiać swoje wyniki zamów dietę Respo i osiągaj swoje cele.

Niższa waga, zdrowsze nawyki

Kuba podszedł do tematu z głową. Nie zależało mu na samych kg i niskim poziomie tkanki tłuszczowej. Chciał się nauczyć, jak bilansować posiłki i jeść je w końcu regularnie. W pracy ciężko mu się oderwać od zadań i często jadł z doskoku.

Przez to czuł wahania energii, a na ściance nie szło mu tak, jak chciał. Wiedział, że stać go na więcej, ale brakowało mu praktycznych wskazówek, które sprawdziłyby się w jego konkretnym przypadku.

Kuba od kilku lat jest na diecie wegetariańskiej. Z owoców lubi głównie banany, resztę co najwyżej w formie musu. Jego Opiekunka celu, Martyna, dobrała roślinne przepisy w guście Kuby. Zwróciła dużą uwagę na białko i odpowiednią podaż warzyw. 


Trzymanie się deficytu w ogóle nie było trudne i bardzo dobrze odbiło się na mojej formie. Najważniejszą rzeczą, której się nauczyłem, to jak komponować poprawnie posiłki.

Podczas gotowania!

Dzięki diecie mam więcej energii

Cały plan Kuby był idealnie do niego dopasowany:

  • jadł 5 posiłków zgodnie z trybem pracy i treningów
  • miał w planie tylko dania, które mu smakowały 
  • dostawał od dietetyczki scenariusze żywienia na np. wyjazd w góry (5-6 godzin wspinania) czy okres wychodzenia z kontuzji, gdy trenował mniej

zdecydował się na dietę w parze ze swoją partnerką, więc dzielili się obowiązkami

Efekt? Po kilku miesiącach współpracy osiągnął najniższą wagę w swojej karierze, zrobił kilka życiówek i mówi, że czuje się ze sobą fantastycznie.

Z tą dietą osiągniesz swoje cele


Kuby celem był niższy procent tkanki tłuszczowej, lepsze wyniki w sporcie i nawyki, dzięki którym zakończył już z nami współpracę i wie, jak utrzymać efekty. 

Jakie cele masz Ty? Dopasujemy do nich Twój plan. Dopasujemy go dokładnie pod Ciebie.

Możesz wyglądać lepiej, osiągnąć formę życia i mieć więcej energii niż dotychczas. Na swoich zasadach – jedząc posiłki, które lubisz.

Jak dopasujemy dietę do Ciebie i Twoich celów?

  • Uzupełnisz formularz o sobie – pytamy w nim m.in. o Twój tryb życia, wszystkie lubiane i nielubiane produkty, zdrowie 
  • Poznasz swojego Opiekuna celu – mamy na pokładzie wyłącznie dyplomowanych dietetyków 
  • Dostaniesz pierwszą wersję planu – masz teraz 14 dni, by go zaakceptować lub poprosić o dowolne zmiany 
  • Dostaniesz spersonalizowany trening od trenera-fizjoterapeuty, jeśli wybierzesz pakiet z ćwiczeniami 
  • Działasz i masz kontakt z dietetykiem bez limitu – pytasz o co chcesz
  • Każdego dnia jesteś bliżej swojego celu

Zainspirowała Cię metamorfoza Kuby? Zamów dietę i ciesz się swoją przemianą!

Schudnij w Respo
pod okiem dietetyka!

Dopasuje Ci idealny plan zgodnie z Metodą Respo, jedyną w Polsce metodą odchudzania ze skutecznością potwierdzoną badaniami naukowymi.

Sprawdź pakiety z dietą