W kilka miesięcy zrobił formę życia! Historia Podopiecznego Centrum Respo

W kilka miesięcy zrobił formę życia! Historia Podopiecznego Centrum Respo

Kuba był szczupły i wysportowany. Po co mu więc dieta? I co wydarzyło się przez kilka miesięcy współpracy z Respo, że Kuba zrobił formę życia i mówi, że w skali 1-10 czuje się na 15?

Tylko kilka kilogramów do życiowej formyKuba jest programistą i większość dnia spędza przy biurku. Wolny czas po pracy pochłania mu wspinaczka. Trenuje 3 razy w tygodniu, stara się raz na tydzień wyjechać w skałyNowy sposób żywienia przełożył się na formę Kuby. Poziom tkanki tłuszczowej spadł, a poziom energii – wzrósł. Padły nowe życiówki.

Kuba uprawia bouldering – pokonywanie krótkich, technicznych tras bez asekuracji. W tym sporcie każdy kg ma znaczenie. Im więcej ważysz, tym ciężej Ci się wspinać. Kuba chciał osiągnąć maksimum swojej formy. Obniżyć poziom tkanki tłuszczowej i poprawić wyniki.

Poza tym czuł mocne spadki energii i słabo się regenerował, a przy napiętym planie treningowym był to duży problem. Próbował redukcji samodzielnie i schudł 2 kg, ale spadł też jego poziom energii, a przecież nie o to mu chodziło.

Nie chciał tracić czasu na eksperymenty. Wspina się z profesjonalnym planem treningowym i zdecydował tak samo profesjonalnie potraktować swoją dietę.

Jeśli kręci Cię sport i chcesz poprawiać swoje wyniki zamów dietę Respo i osiągaj swoje cele.

Niższa waga, zdrowsze nawyki

Kuba podszedł do tematu z głową. Nie zależało mu na samych kg i niskim poziomie tkanki tłuszczowej. Chciał się nauczyć, jak bilansować posiłki i jeść je w końcu regularnie. W pracy ciężko mu się oderwać od zadań i często jadł z doskoku.

Przez to czuł wahania energii, a na ściance nie szło mu tak, jak chciał. Wiedział, że stać go na więcej, ale brakowało mu praktycznych wskazówek, które sprawdziłyby się w jego konkretnym przypadku.

Kuba od kilku lat jest na diecie wegetariańskiej. Z owoców lubi głównie banany, resztę co najwyżej w formie musu. Jego Opiekunka celu, Martyna, dobrała roślinne przepisy w guście Kuby. Zwróciła dużą uwagę na białko i odpowiednią podaż warzyw. Trzymanie się deficytu w ogóle nie było trudne i bardzo dobrze odbiło się na mojej formie. Najważniejszą rzeczą, której się nauczyłem, to jak komponować poprawnie posiłki.Dzięki diecie mam więcej energii

Cały plan Kuby był idealnie do niego dopasowany:

  • jadł 5 posiłków zgodnie z trybem pracy i treningów
  • miał w planie tylko dania, które mu smakowały 
  • dostawał od dietetyczki scenariusze żywienia na np. wyjazd w góry (5-6 godzin wspinania) czy okres wychodzenia z kontuzji, gdy trenował mniej

zdecydował się na dietę w parze ze swoją partnerką, więc dzielili się obowiązkami

Efekt? Po kilku miesiącach współpracy osiągnął najniższą wagę w swojej karierze, zrobił kilka życiówek i mówi, że czuje się ze sobą fantastycznie.Z tą dietą osiągniesz swoje cele

Kuby celem był niższy procent tkanki tłuszczowej, lepsze wyniki w sporcie i nawyki, dzięki którym zakończył już z nami współpracę i wie, jak utrzymać efekty. Jakie cele masz Ty? Dopasujemy do nich Twój plan. Dopasujemy go dokładnie pod Ciebie.

Możesz wyglądać lepiej, osiągnąć formę życia i mieć więcej energii niż dotychczas. Na swoich zasadach – jedząc posiłki, które lubisz.

Jak dopasujemy dietę do Ciebie i Twoich celów?

  • Uzupełnisz formularz o sobie – pytamy w nim m.in. o Twój tryb życia, wszystkie lubiane i nielubiane produkty, zdrowie 
  • Poznasz swojego Opiekuna celu – mamy na pokładzie wyłącznie dyplomowanych dietetyków 
  • Dostaniesz pierwszą wersję planu – masz teraz 14 dni, by go zaakceptować lub poprosić o dowolne zmiany 
  • Dostaniesz spersonalizowany trening od trenera-fizjoterapeuty, jeśli wybierzesz pakiet z ćwiczeniami 
  • Działasz i masz kontakt z dietetykiem bez limitu – pytasz o co chcesz
  • Każdego dnia jesteś bliżej swojego celu

Zainspirowała Cię metamorfoza Kuby? Zamów dietę i ciesz się swoją przemianą!

Schudnij w Respo
pod okiem dietetyka!

Dopasuje Ci idealny plan zgodnie z Metodą Respo, jedyną w Polsce metodą odchudzania ze skutecznością potwierdzoną badaniami naukowymi.

Sprawdź pakiety z dietą