Powrót do ofert

Trener/Trenerka -freelancer

Fizjoterapia

Powrót do ofert

Trener/Trenerka -freelancer

Fizjoterapia

Centrum Respo to najnowocześniejsza polska firma dostarczająca klientom usługi dietetyczne. Naszą misją jest przekonanie każdego, że zdrowe jedzenie może być łatwe, a odchudzanie przyjemne. Stworzyliśmy własne rozwiązania technologiczne, które pozwalają nam realizować założone cele.

Naszym głównym produktem jest dieta indywidualnie dopasowana do klienta. Działamy on-line, a nasz kilkudziesięcioosobowy zespół wysoko wykwalifikowanych dietetyków, fizjoterapeutów, ekspertów marketingowych (i nie tylko) wspiera pacjentów, korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Do codziennej obsługi jadłospisu i komunikacji z nami, klienci używają dedykowanej, stworzonej przez nas aplikacji mobilnej (średnia ocen 4,8/5) oraz specjalnego dashboardu dostępnego przez przeglądarkę internetową. Podążamy za trendami i wybieramy najnowocześniejsze technologie do realizacji zadań.

Jesteśmy młodą, szybko rozwijającą się firmą. Dziś pracujemy dla klientów w Polsce, a w niedalekiej przyszłości nasza działalność rozszerzy się na kolejne kraje.

 

Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonego i zaangażowanego Trenera/Trenerkę. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia naszym klientom najlepszej jakości usług, dlatego szukamy kogoś, kto ma wiedzę, umiejętności i pasję, aby pomóc im osiągnąć swoje cele.
 • Chmielna 73
  Warszawa, Mazowieckie
 • part time
 • praca hybrydowa
 • online

Twój zakres obowiązków

 • Układanie planów treningowych do wykonania w domu i na siłowni dla osób zdrowych i z problemami układu ruchu

 • Udział w nagraniach materiałów treningowych do aplikacji, jak i Social Media (treningi, ćwiczenia)

 • Programowanie treningów dla osób zdrowych i z problemami układu ruchu

 • Monitorowanie postępów klientów i dostosowywanie planów treningowych, gdy jest to konieczne

 • Budowanie pozytywnych relacji z klientami

Nasze wymagania

 • Min. 1 rok doświadczenia w pracy z klientami

 • Biegła znajomość Social Media

 • Dyspozycyjność 4-6h w dniach roboczych

 • Ukończony kurs Trenera Personalnego. Mile widziane kursy uzupełniające

 • Możliwość odbywania kilkudniowych podróży służbowych w maju i czerwcu bieżącego roku w okolicach Krakowa

 • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym (B1/B2)

 • Motywacja do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności i wiedzy

 • Wysoki poziom komunikatywności i organizacji pracy własnej

Korzyści płynące z pracy w Centrum Respo

Atmosfera w pracy
Przyjazna atmosfera pracy w zgranym zespole
O nas

Centrum Respo to nowa, prężnie rozwijająca się poradnia dietetyczna pod patronatem Michała Wrzoska. Naszą misją jest wspieranie ludzi w dążeniu do wyglądu, o którym marzą, lepszego samopoczucia i zdrowego życia. Działamy on-line, a nasz kilkudziesięcioosobowy zespół wysoko wykwalifikowanych dietetyków, fizjoterapeutów (i nie tylko :)) wspiera pacjentów korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Zapraszamy :)

Wypełnij podstawowe dane

Dodaj swoje CV

Przeciągnij i upuść swoje CV
JPG, PNG i PDF, maksymalna wielkość pliku 10MB
 1. Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy Respo Wrzosek Witkowski Spółka Jawna (Administrator danych) wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, które odbywa się w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pracy, na które jako kandydat aplikujesz lub przyszłych procesów rekrutacyjnych.
 2. Podanie danych osobowych wskazanych w art. 221 Kodeksu pracy lub w przepisach odrębnych jest obligatoryjne, a podstawą prawną ich przetwarzania jest realizacja obowiązku prawnego ADO względem kandydata do pracy wynikającego z danego przepisu prawa. Skutkiem niepodania tych danych jest brak możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji, a w efekcie zatrudnienia na określone stanowisko pracy. Podanie innych danych osobowych jest dobrowolne, a podstawą prawną ich przetwarzania jest Twoja zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
 3. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia tej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Cofnięcie zgody jest możliwe drogą elektroniczną poprzez wysłanie e-maila na adres praca@centrumrespo.pl.
 4. Twoje dane osobowe będą przechowywane przez 2 lata od ostatniego kontaktu z Kandydatem lub do momentu wycofania przez Ciebie zgody. W dowolnym momencie tego okresu kandydat może zażyczyć sobie usunięcia swoich danych z naszego systemu.
 5. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Przysługuje Ci prawdo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących narusza przepisy prawa.
 6. W sprawach związanych z Twoimi danymi osobowymi proszę kontaktować się z pod adresem: praca@centrumrespo.pl.
 7. Przeczytaj o naszej Polityce prywatności.