Centrum Respo to najnowocześniejsza polska firma dostarczająca klientom usługi dietetyczne. Naszą misją jest przekonanie każdego, że zdrowe jedzenie może być łatwe, a odchudzanie przyjemne. Stworzyliśmy własne rozwiązania technologiczne, które pozwalają nam realizować założone cele.

Naszym głównym produktem jest dieta indywidualnie dopasowana do klienta. Działamy on-line, a nasz kilkudziesięcioosobowy zespół wysoko wykwalifikowanych dietetyków, fizjoterapeutów, ekspertów marketingowych (i nie tylko) wspiera pacjentów, korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Do codziennej obsługi jadłospisu i komunikacji z nami, klienci używają dedykowanej, stworzonej przez nas aplikacji mobilnej (średnia ocen 4,8/5) oraz specjalnego dashboardu dostępnego przez przeglądarkę internetową. Podążamy za trendami i wybieramy najnowocześniejsze technologie do realizacji zadań.

Jesteśmy młodą, szybko rozwijającą się firmą. Dziś pracujemy dla klientów w Polsce, a w niedalekiej przyszłości nasza działalność rozszerzy się na kolejne kraje.

 • Chmielna 73
  Warszawa, zdalnie
 • fulltime
 • praca zdalna
 • online

Twój zakres obowiązków

 • Bieżące testowanie zadań wytwarzanych przez zespół developerski (strony internetowe, aplikacje web oraz mobilne – Android i iOS)

 • Przygotowywanie scenariuszy testowych oraz łączenie ich w zestawy testów

 • Raportowanie i analiza błędów w Jira

 • Współpraca z zespołem programistów

 • Weryfikacja założeń biznesowych (wsparcie Product Ownera/użytkowników biznesowych)

 • Sugerowanie zmian i usprawnień w zakresie testowania oprogramowania

Nasze wymagania

 • Doświadczenie w komercyjnych projektach związanych z testowaniem oprogramowania

 • Znajomości zagadnień związanych z testowaniem oprogramowania

 • Doświadczenie w pracy w aplikacji mobilnej

 • Dobrych umiejętności analitycznych i umiejętności szybkiego uczenia się oraz kojarzenia faktów

 • Dodatkowym atutem będzie podstawowa znajomość dowolnego języka programowania i podstawowa znajomość narzędzi do automatyzacji testów funkcjonalnych

 • Chęć nauki pisania testów automatycznych

Korzyści płynące z pracy w Centrum Respo

Atmosfera pracy
Przyjazna atmosfera pracy w młodym, dynamicznym, rozwijającym się zespole
Wsparcie i rozwój
Zdobywanie wiedzy od ekspertów w danej dziedzinie, możliwość awansu w przyszłości
Elastyczna praca zdalna
Pracujemy online i nie "od-do"
Prywatna opieka medyczna
Medicover
O nas
Co robimy w dziale Tech: pracujemy z bazami MongoDb, MySQL; działamy w dwutygodniowych sprintach z review, w którym uczestniczy cała firma; pracujemy tylko nad własnym produktem; wspólnie szukamy rozwiązań zadań, nawet gdy nasza pierwsza myśl to “Nie da się”; prowadzimy ciągłe ulepszanie naszych produktów, biorąc pod uwagę sugestie klientów; nasz zespół nie jest duży, ale robimy duże rzeczy. Twoje zdanie będzie miało bardzo duże znaczenie i będziesz mieć realny wpływ na rozwój produktu.

Wypełnij podstawowe dane

Dodaj swoje CV

Przeciągnij i upuść swoje CV
JPG, PNG i PDF, maksymalna wielkość pliku 10MB
 1. Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy Respo Wrzosek Witkowski Spółka Jawna (Administrator danych) wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, które odbywa się w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pracy, na które jako kandydat aplikujesz lub przyszłych procesów rekrutacyjnych.
 2. Podanie danych osobowych wskazanych w art. 221 Kodeksu pracy lub w przepisach odrębnych jest obligatoryjne, a podstawą prawną ich przetwarzania jest realizacja obowiązku prawnego ADO względem kandydata do pracy wynikającego z danego przepisu prawa. Skutkiem niepodania tych danych jest brak możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji, a w efekcie zatrudnienia na określone stanowisko pracy. Podanie innych danych osobowych jest dobrowolne, a podstawą prawną ich przetwarzania jest Twoja zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
 3. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia tej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Cofnięcie zgody jest możliwe drogą elektroniczną poprzez wysłanie e-maila na adres praca@centrumrespo.pl.
 4. Twoje dane osobowe będą przechowywane przez 2 lata od ostatniego kontaktu z Kandydatem lub do momentu wycofania przez Ciebie zgody. W dowolnym momencie tego okresu kandydat może zażyczyć sobie usunięcia swoich danych z naszego systemu.
 5. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Przysługuje Ci prawdo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących narusza przepisy prawa.
 6. W sprawach związanych z Twoimi danymi osobowymi proszę kontaktować się z pod adresem: praca@centrumrespo.pl.
 7. Przeczytaj o naszej Polityce prywatności.