Powrót do ofert

Ekspert / Ekspertka ds. digital marketingu

Marketing

Powrót do ofert

Ekspert / Ekspertka ds. digital marketingu

Marketing

Centrum Respo to najnowocześniejsza polska firma dostarczająca klientom usługi dietetyczne. Naszą misją jest przekonanie każdego, że zdrowe jedzenie może być łatwe, a odchudzanie przyjemne. Stworzyliśmy własne rozwiązania technologiczne, które pozwalają nam realizować założone cele.

Naszym głównym produktem jest dieta indywidualnie dopasowana do klienta. Działamy on-line, a nasz ponad stuosobowy zespół wysoko wykwalifikowanych dietetyków, fizjoterapeutów, ekspertów marketingowych (i nie tylko) wspiera pacjentów, korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Do codziennej obsługi jadłospisu i komunikacji z nami, klienci używają dedykowanej, stworzonej przez nas aplikacji mobilnej (średnia ocen 4,8/5) oraz specjalnego dashboardu dostępnego przez przeglądarkę internetową. Podążamy za trendami i wybieramy najnowocześniejsze technologie do realizacji zadań.

Jesteśmy młodą, szybko rozwijającą się firmą. Dziś pracujemy dla klientów w Polsce, a w niedalekiej przyszłości nasza działalność rozszerzy się na kolejne kraje.

Umowa zlecenie
5 800–9 100 zł brutto UZ brutto / mies.
Kontrakt B2B
7 000–11 000 zł netto (+ VAT) / mies.
 • fulltime
 • praca zdalna
 • online

Twój zakres obowiązków

 • Współtworzenie strategii działań marketingowych i komunikacyjnych na wszystkich kanałach

 • Planowanie, wdrażanie i monitorowanie akcji marketingowych oraz inicjatyw mających na celu utrzymanie klientów

 • Realizacja codziennych zadań związanych z digital marketingiem i monitorowaniem działań podopiecznych m.in. wdrażanie kampanii marketingowych, analizowanie skuteczności nowych produktów, monitorowanie aktywności użytkowników w aplikacji, w komunikacji oraz w MA i działaniach newsletterowych.

 • Współtworzenie strategii community engagement - społeczność podopiecznych na FB, programy ambasadorskie

 • Weryfikacja realizacji opracowanej strategii na wykorzystywanych kanałach: aplikacja, www, MA, społeczność (forum)

 • Analiza danych dotyczących klientów w celu identyfikacji obszarów wymagających optymalizacji

 • Gromadzenie informacji zwrotnej od klientów oraz pozostałych działów celem identyfikacji mocnych i słabych punktów oferty firmy, jakości pracy innych zespołów

 • Wdrażanie i monitorowanie skuteczności dodatkowych usług i pakietów dla klientów.

Nasze wymagania

 • Min. 3 letnie doświadczenie w obszarze digital marketingu w aplikacji

 • Udokumentowane sukcesy w retencji klientów lub w planowaniu, wdrażaniu i analizie kreatywnych strategii marketingowych

 • Doświadczenie w budowaniu community engagement - programy ambasadorskie, budowanie społeczności wokół klientów

 • Umiejętność analitycznego myślenia i analizy danych, w tym umiejętność opracowywania raportów i rekomendacji na podstawie dostępnych danych i narzędzi tj. marketing automation, ankiet jakości współpracy, newsletter, dane UX/UI z aplikacji, gamifikacja

 • Zaawansowana znajomość GA4

 • Doświadczenie we współpracy cross-zespołowej i egzekwowanie zadań od osób współpracujących w ramach projektu

 • Proaktywna postawa "Can-Do" i gotowość do wychodzenia z inicjatywą

 • Samodzielność w realizacji zadań od A do Ż, zdolność do zarządzania wieloma inicjatywami jednocześnie

 • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy na celach i KPI.

Korzyści płynące z pracy w Centrum Respo

Szkolenia i rozwój
pod okiem specialistów
Wsparcie
team lidera i opieka
Opieka medyczna
Dofinansowanie do Medicover
Spotkania integracyjne
w zgranym zespole
Elastyczny czas pracy
nie pracujemy „od – do”
Praca zdalna
z dowolnego miejsca na ziemi
O nas

Centrum Respo to nowa, prężnie rozwijająca się poradnia dietetyczna pod patronatem Michała Wrzoska. Naszą misją jest wspieranie ludzi w dążeniu do wyglądu, o którym marzą, lepszego samopoczucia i zdrowego życia. Działamy on-line, a nasz kilkudziesięcioosobowy zespół wysoko wykwalifikowanych dietetyków, fizjoterapeutów (i nie tylko :)) wspiera pacjentów korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Zapraszamy :)

Wypełnij podstawowe dane

Dodaj swoje CV

Przeciągnij i upuść swoje CV
JPG, PNG i PDF, maksymalna wielkość pliku 10MB
 1. Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy Respo Wrzosek Witkowski Spółka Jawna (Administrator danych) wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, które odbywa się w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pracy, na które jako kandydat aplikujesz lub przyszłych procesów rekrutacyjnych.
 2. Podanie danych osobowych wskazanych w art. 221 Kodeksu pracy lub w przepisach odrębnych jest obligatoryjne, a podstawą prawną ich przetwarzania jest realizacja obowiązku prawnego ADO względem kandydata do pracy wynikającego z danego przepisu prawa. Skutkiem niepodania tych danych jest brak możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji, a w efekcie zatrudnienia na określone stanowisko pracy. Podanie innych danych osobowych jest dobrowolne, a podstawą prawną ich przetwarzania jest Twoja zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
 3. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia tej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Cofnięcie zgody jest możliwe drogą elektroniczną poprzez wysłanie e-maila na adres praca@centrumrespo.pl.
 4. Twoje dane osobowe będą przechowywane przez 2 lata od ostatniego kontaktu z Kandydatem lub do momentu wycofania przez Ciebie zgody. W dowolnym momencie tego okresu kandydat może zażyczyć sobie usunięcia swoich danych z naszego systemu.
 5. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Przysługuje Ci prawdo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących narusza przepisy prawa.
 6. W sprawach związanych z Twoimi danymi osobowymi proszę kontaktować się z pod adresem: praca@centrumrespo.pl.
 7. Przeczytaj o naszej Polityce prywatności.