Powrót do ofert

Koordynator ds. Social Media

Marketing

Powrót do ofert

Koordynator ds. Social Media

Marketing

Centrum Respo to najnowocześniejsza polska firma dostarczająca klientom usługi dietetyczne. Naszą misją jest przekonanie każdego, że zdrowe jedzenie może być łatwe, a odchudzanie przyjemne. Stworzyliśmy własne rozwiązania technologiczne, które pozwalają nam realizować założone cele.

Naszym głównym produktem jest dieta indywidualnie dopasowana do klienta. Działamy on-line, a nasz kilkudziesięcioosobowy zespół wysoko wykwalifikowanych dietetyków, fizjoterapeutów, ekspertów marketingowych (i nie tylko) wspiera pacjentów, korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Do codziennej obsługi jadłospisu i komunikacji z nami, klienci używają dedykowanej, stworzonej przez nas aplikacji mobilnej (średnia ocen 4,8/5) oraz specjalnego dashboardu dostępnego przez przeglądarkę internetową. Podążamy za trendami i wybieramy najnowocześniejsze technologie do realizacji zadań.

Jesteśmy młodą, szybko rozwijającą się firmą. Dziś pracujemy dla klientów w Polsce, a w niedalekiej przyszłości nasza działalność rozszerzy się na kolejne kraje.

 

Obecnie rozwijamy nasz zespół SoMe – szukamy osoby, która ma pasję do tego co robi, jest ciekawa otaczającego ją świata, szuka rozwiązań – jest twórcą, nie odtwórcą, jest zaangażowana i kreatywna – chcąca tworzyć środowisko dookoła siebie, z korzyścią dla zepsołu, jak i naszych klientów. 

Umowa zlecenie
do 5 000 brutto / mies.
Kontrakt B2B
do 6 000 netto (+ VAT) / mies.
 • Chmielna 73
  Warszawa
 • Ważne jeszcze 33 dni
  do: 21.04.2022
 • pełny wymiar
 • praca hybrydowa
 • rekrutacja online

Twój zakres obowiązków

 • Tworzenie i egzekwowanie tygodniowych oraz miesięcznych planów komunikacji dla kanałów SoMe Centrum Respo (Instagram, FB)

 • Planowanie komunikacji zgodnie z planem marketingowym i biznesowym

 • Rozwój obecnych i nowych kanałów SoMe, w tym realizacja celów stawianych przez przełożonego w zakresie budowania społeczności, zaangażowania i sprzedaży

 • Influence marketing

 • Koordynowanie prac zespołu SoMe i współpraca z zależnymi zespołami – grafikami i copywriterami

 • Pomoc w odpowiedzi na komentrze na firmowych SoMe

 • Raportowanie wyników

Nasze wymagania

 • Doświadczenie na podobnym stanowisku

 • Duża kreatywność, samodzielność i umiejętność koordynacji prac wraz z zespołem

 • Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania oraz proaktywne zaangażowanie w ich realizację

 • Terminowa realizacja zadań

 • Doświadcznie w pracy z klientem zewnętrznym (np. agencje marketingowe)

 • Umiarkowana znajomość środowiska FB Ads w zakresie promocji kontentu i wskazówek dedykowanych dla Ads Managera

 • Znajomość narzędzi SoMe oraz metod ewaluacji działań w kanałach społecznościowych

 • Bieżąca znajomość trendów i kierunków rozwoju komunikacji w SoMe

 • Lekkie pióro

Korzyści płynące z pracy w Centrum Respo

Atmosfera pracy
rzyjazna atmosfera pracy w młodym, dynamicznym, rozwijającym się zespole
Wsparcie i rozwój
Zdobywanie wiedzy od ekspertów w danej dziedzinie, możliwość awansu w przyszłości
Elastyczna praca zdalna
Pracujemy raczej online i nie "od-do"
Prywatna opieka medyczna
Medicover
O nas

Centrum Respo to nowa, prężnie rozwijająca się poradnia dietetyczna pod patronatem Michała Wrzoska. Naszą misją jest wspieranie ludzi w dążeniu do wyglądu, o którym marzą, lepszego samopoczucia i zdrowego życia. Działamy on-line, a nasz kilkudziesięcioosobowy zespół wysoko wykwalifikowanych dietetyków, fizjoterapeutów (i nie tylko :)) wspiera pacjentów korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Zapraszamy :)

Wypełnij podstawowe dane

Dodaj swoje CV

Przeciągnij i upuść swoje CV
JPG, PNG i PDF, maksymalna wielkość pliku 10MB
 1. Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy Respo Wrzosek Witkowski Spółka Jawna (Administrator danych) wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, które odbywa się w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pracy, na które jako kandydat aplikujesz lub przyszłych procesów rekrutacyjnych.
 2. Podanie danych osobowych wskazanych w art. 221 Kodeksu pracy lub w przepisach odrębnych jest obligatoryjne, a podstawą prawną ich przetwarzania jest realizacja obowiązku prawnego ADO względem kandydata do pracy wynikającego z danego przepisu prawa. Skutkiem niepodania tych danych jest brak możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji, a w efekcie zatrudnienia na określone stanowisko pracy. Podanie innych danych osobowych jest dobrowolne, a podstawą prawną ich przetwarzania jest Twoja zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
 3. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia tej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Cofnięcie zgody jest możliwe drogą elektroniczną poprzez wysłanie e-maila na adres praca@centrumrespo.pl.
 4. Twoje dane osobowe będą przechowywane przez 2 lata od ostatniego kontaktu z Kandydatem lub do momentu wycofania przez Ciebie zgody. W dowolnym momencie tego okresu kandydat może zażyczyć sobie usunięcia swoich danych z naszego systemu.
 5. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Przysługuje Ci prawdo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących narusza przepisy prawa.
 6. W sprawach związanych z Twoimi danymi osobowymi proszę kontaktować się z pod adresem: praca@centrumrespo.pl.
 7. Przeczytaj o naszej Polityce prywatności.