Powrót do ofert

No-code/low-code Developer

IT

Powrót do ofert

No-code/low-code Developer

IT

Centrum Respo to najnowocześniejsza polska firma dostarczająca klientom usługi dietetyczne. Naszą misją jest przekonanie każdego, że zdrowe jedzenie może być łatwe, a odchudzanie przyjemne. Stworzyliśmy własne rozwiązania technologiczne, które pozwalają nam realizować założone cele.

Naszym głównym produktem jest dieta indywidualnie dopasowana do klienta. Działamy on-line, a nasz kilkudziesięcioosobowy zespół wysoko wykwalifikowanych dietetyków, fizjoterapeutów, ekspertów marketingowych (i nie tylko) wspiera pacjentów, korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Do codziennej obsługi jadłospisu i komunikacji z nami, klienci używają dedykowanej, stworzonej przez nas aplikacji mobilnej (średnia ocen 4,8/5) oraz specjalnego dashboardu dostępnego przez przeglądarkę internetową. Podążamy za trendami i wybieramy najnowocześniejsze technologie do realizacji zadań.

Jesteśmy młodą, szybko rozwijającą się firmą. Dziś pracujemy dla klientów w Polsce, a w niedalekiej przyszłości nasza działalność rozszerzy się na kolejne kraje.

 

Do naszego zespołu IT poszukujemy No-code Developera/Business Automation Specialist, który będzie odpowiedzialny za projektowanie, tworzenie i wdrażanie rozwiązań biznesowych opartych na platformach No-code/Low-code. Będziesz pracować w ścisłej współpracy z działami biznesowymi w celu identyfikacji procesów, które można zautomatyzować i poprawić za pomocą narzędzi No-code/Low-code.
 • Chmielna 73
  Warszawa, Mazowieckie
 • fulltime
 • praca zdalna
 • online

Twój zakres obowiązków

 • Projektowanie, rozwijanie i wdrażanie programu bazującego na platformie No-code/Low-code

 • Analiza wymagań biznesowych i identyfikacja możliwych do zautomatyzowania procesów

 • Pełna współpraca z użytkownikami podczas tworzenia projektu – omawianie poprawek, tworzenie dashboardów, planowanie zadań do realizacji (praca w scrumie)

 • Testowanie i wdrażanie automatyzacji programu na podstawie utworzonego scenariusza w oparciu o platformy No-code/Low-code z wykorzystaniem API

 • Utrzymywanie i rozwijanie istniejących rozwiązań biznesowych oraz zapewnienie ich ciągłej dostępności i jakości

 • Przygotowywanie dokumentacji po zakończonych projektach i współpraca przy tworzeniu wewnętrznej bazy wiedzy

 • Budowanie dopasowanych do potrzeb klienta systemów i dashboardów w oparciu o narzędzia low-code, no-code

Nasze wymagania

 • Minimum roczne doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań biznesowych opartych na platformach No-code/Low-code

 • Dodatkowy atut: wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne lub ekonomiczne)

 • Wiedza na temat budowania aplikacji i zasad jej działania, logiki aplikacji; znajomość obecnych trendów dot. aplikacji biznesowych

 • Dodatkowy atut: Znajomość technologii bazodanowych takich jak MySQL, MongoDB; wiedzy na temat baz danych i ich funkcjonalności

 • Znajomość podstaw technologii Back-Endowych i Front-endowych

 • Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji/literatury

 • Determinacja i samodzielność w działaniu

 • Umiejętność rozwiązywania problemów i myślenia analitycznego

 • Dobra organizacja pracy własnej

 • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Korzyści płynące z pracy w Centrum Respo

Praca zdalna
Pracujemy online
Prywatna opieka medyczna
Medicover
Karta sportowa
Multisport
Płatne przerwy w pracy
20 dni plus urlop w urodziny
Atmosfera w pracy
Przyjazna atmosfera, praca w młodym zespole
O nas

Centrum Respo to nowa, prężnie rozwijająca się poradnia dietetyczna pod patronatem Michała Wrzoska. Naszą misją jest wspieranie ludzi w dążeniu do wyglądu, o którym marzą, lepszego samopoczucia i zdrowego życia. Działamy on-line, a nasz kilkudziesięcioosobowy zespół wysoko wykwalifikowanych dietetyków, fizjoterapeutów (i nie tylko :)) wspiera pacjentów korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Zapraszamy :)

Wypełnij podstawowe dane

Dodaj swoje CV

Przeciągnij i upuść swoje CV
JPG, PNG i PDF, maksymalna wielkość pliku 10MB
 1. Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy Respo Wrzosek Witkowski Spółka Jawna (Administrator danych) wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, które odbywa się w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pracy, na które jako kandydat aplikujesz lub przyszłych procesów rekrutacyjnych.
 2. Podanie danych osobowych wskazanych w art. 221 Kodeksu pracy lub w przepisach odrębnych jest obligatoryjne, a podstawą prawną ich przetwarzania jest realizacja obowiązku prawnego ADO względem kandydata do pracy wynikającego z danego przepisu prawa. Skutkiem niepodania tych danych jest brak możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji, a w efekcie zatrudnienia na określone stanowisko pracy. Podanie innych danych osobowych jest dobrowolne, a podstawą prawną ich przetwarzania jest Twoja zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
 3. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia tej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Cofnięcie zgody jest możliwe drogą elektroniczną poprzez wysłanie e-maila na adres praca@centrumrespo.pl.
 4. Twoje dane osobowe będą przechowywane przez 2 lata od ostatniego kontaktu z Kandydatem lub do momentu wycofania przez Ciebie zgody. W dowolnym momencie tego okresu kandydat może zażyczyć sobie usunięcia swoich danych z naszego systemu.
 5. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Przysługuje Ci prawdo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących narusza przepisy prawa.
 6. W sprawach związanych z Twoimi danymi osobowymi proszę kontaktować się z pod adresem: praca@centrumrespo.pl.
 7. Przeczytaj o naszej Polityce prywatności.