Powrót do ofert

Machine Learning Engineer

Projekty

Powrót do ofert

Machine Learning Engineer

Projekty

Centrum Respo, dynamicznie rozwijająca się firma dietetyczno-technologiczna, poszukuje do swojego zespołu utalentowanego i zaangażowanego Specjalisty z zakresu uczenia maszynowego. Jeśli jesteś pasjonatem technologii, entuzjastycznie podchodzisz do pracy w zespole oraz chcesz mieć realny wpływ na rozwój innowacyjnych rozwiązań w branży zdrowego odżywiania, to ta oferta jest dla Ciebie!

Jako Machine Learning Engineer w Centrum Respo będziesz odpowiedzialny za projektowanie, rozwijanie oraz wdrażanie modeli uczenia maszynowego. Zakres Twoich obowiązków będzie obejmował opracowywanie skutecznych strategii uczenia maszynowego. Współpracując z zespołem programistów, będziesz opracowywał metody integracji modeli ML/AI z istniejącymi systemami firmowymi.

 

Jak wygląda rekrutacja?

1. Rozmowa rekrutacyjna z HR

2. Spotkanie rekrutacyjne z przyszłym przełożonym oraz rozmowa techniczna z elementami pisania kodu

3. Spotkanie rekrutacyjne z CTO

Kontrakt B2B
18 000 - 25 000 zł netto + vat netto (+ VAT) / mies.
 • praca zdalna
 • online

Twój zakres obowiązków

 • Projektowanie i budowa modeli uczenia maszynowego

 • Optymalizacja algorytmów

 • Analiza danych statystycznych

 • Udział w testach i wdrażaniu opracowanych rozwiązań

 • Współtworzenie strategii biznesowych z wykorzystaniem sztucznej inteligencji

Nasze wymagania

 • Przynajmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

 • Bardzo dobra znajomość języka programowania Python oraz jego najpopularniejszych bibliotek (scipy, numpy, pandas, scikit)

 • Znajomość min. jednej z technologii: pyTorch, keras, tensorflow

 • Doświadczenie w obszarach uczenia maszynowego, w szczególności NLP i LLM

 • Umiejętność pracy z bazami danych SQL

 • Podstawowa znajomość systemu kontroli wersji GIT

 • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1

 • Otwartość na zmiany, proaktywność, komunikatywność oraz chęć do współpracy

 • Wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem

 • Mile widziana znajomość: Tableau lub podobne narzędzie BI, DBT, Airbyte, RedShift

Korzyści płynące z pracy w Centrum Respo

Szkolenia i rozwój
pod okiem specialistów
Wsparcie
team lidera i opieka
Opieka medyczna
Dofinansowanie do Medicover
Spotkania integracyjne
w zgranym zespole
Elastyczny czas pracy
nie pracujemy „od – do”
Praca zdalna
z dowolnego miejsca na ziemi
O nas

Centrum Respo to nowa, prężnie rozwijająca się poradnia dietetyczna pod patronatem Michała Wrzoska. Naszą misją jest wspieranie ludzi w dążeniu do wyglądu, o którym marzą, lepszego samopoczucia i zdrowego życia. Działamy on-line, a nasz kilkudziesięcioosobowy zespół wysoko wykwalifikowanych dietetyków, fizjoterapeutów (i nie tylko :)) wspiera pacjentów korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Zapraszamy :)

 1. Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy Respo Wrzosek Witkowski Spółka Jawna (Administrator danych) wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, które odbywa się w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pracy, na które jako kandydat aplikujesz lub przyszłych procesów rekrutacyjnych.
 2. Podanie danych osobowych wskazanych w art. 221 Kodeksu pracy lub w przepisach odrębnych jest obligatoryjne, a podstawą prawną ich przetwarzania jest realizacja obowiązku prawnego ADO względem kandydata do pracy wynikającego z danego przepisu prawa. Skutkiem niepodania tych danych jest brak możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji, a w efekcie zatrudnienia na określone stanowisko pracy. Podanie innych danych osobowych jest dobrowolne, a podstawą prawną ich przetwarzania jest Twoja zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
 3. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia tej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Cofnięcie zgody jest możliwe drogą elektroniczną poprzez wysłanie e-maila na adres praca@centrumrespo.pl.
 4. Twoje dane osobowe będą przechowywane przez 2 lata od ostatniego kontaktu z Kandydatem lub do momentu wycofania przez Ciebie zgody. W dowolnym momencie tego okresu kandydat może zażyczyć sobie usunięcia swoich danych z naszego systemu.
 5. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Przysługuje Ci prawdo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących narusza przepisy prawa.
 6. W sprawach związanych z Twoimi danymi osobowymi proszę kontaktować się z pod adresem: praca@centrumrespo.pl.
 7. Przeczytaj o naszej Polityce prywatności.