Powrót do ofert

Senior Full Stack Developer

IT

Powrót do ofert

Senior Full Stack Developer

IT

Centrum Respo, dynamicznie rozwijająca się firma dietetyczno-technologiczna, poszukuje do swojego zespołu utalentowanego i zaangażowanego Full Stack Developera. Jeśli jesteś pasjonatem technologii, entuzjastycznie podchodzisz do pracy w zespole oraz chcesz mieć realny wpływ na rozwój innowacyjnych rozwiązań w branży zdrowego odżywiania, to ta oferta jest dla Ciebie!
Jako Full Stack Developer w Centrum Respo będziesz odpowiedzialny za rozwój i utrzymanie naszej platformy technologicznej. Będziesz współpracować z zespołem programistów, projektantów UI/UX oraz ekspertów w dziedzinie dietetyki, aby tworzyć i doskonalić innowacyjne rozwiązania dla naszych klientów. Twój zakres odpowiedzialności obejmować będzie zarówno front-end, jak i back-end aplikacji, a także integrację z bazami danych i narzędziami analitycznymi.

 • Chmielna 73
  Warszawa, Mazowieckie
 • praca zdalna
 • online

Twój zakres obowiązków

 • Tworzenie i rozwijanie funkcjonalności platformy technologicznej Centrum Respo.

 • Projektowanie, implementacja i utrzymanie front-endu i back-endu aplikacji.

 • Integracja platformy z bazami danych oraz narzędziami analitycznymi.

 • Optymalizacja aplikacji pod kątem wydajności, skalowalności i bezpieczeństwa.

 • Monitorowanie i analiza wyników systemu, identyfikowaniem obszarów wymagających usprawnienia oraz wdrażanie nowych funkcjonalności i aktualizacji na platformie.

 • Zapewnienie wysokiej jakości kodu oraz zgodności z najlepszymi praktykami programistycznymi.

Nasze wymagania

 • min. 5 -letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Full Stack Developera

 • Umiejętność pracy z językami programowania takimi jak JavaScript, HTML, CSS.

 • Znajomość co najmniej jednego popularnego frameworka front-endowego (np. React, Angular, Vue.js).

 • Doświadczenie w tworzeniu i utrzymywaniu RESTful API oraz integracji z bazami danych (preferowane: SQL, MongoDB).

 • Znajomość narzędzi i technologii takich jak Git, Docker, Kubernetes.

 • Umiejętność rozwiązywania problemów, analityczne myślenie i zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji.

Korzyści płynące z pracy w Centrum Respo

Szkolenia i rozwój
pod okiem specialistów
Wsparcie
team lidera i opieka
Opieka medyczna
Dofinansowanie do Medicover
Spotkania integracyjne
w zgranym zespole
Elastyczny czas pracy
nie pracujemy „od – do”
Praca zdalna
z dowolnego miejsca na ziemi
O nas

Centrum Respo to nowa, prężnie rozwijająca się poradnia dietetyczna pod patronatem Michała Wrzoska. Naszą misją jest wspieranie ludzi w dążeniu do wyglądu, o którym marzą, lepszego samopoczucia i zdrowego życia. Działamy on-line, a nasz kilkudziesięcioosobowy zespół wysoko wykwalifikowanych dietetyków, fizjoterapeutów (i nie tylko :)) wspiera pacjentów korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Zapraszamy :)

Wypełnij podstawowe dane

Dodaj swoje CV

Przeciągnij i upuść swoje CV
JPG, PNG i PDF, maksymalna wielkość pliku 10MB
 1. Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy Respo Wrzosek Witkowski Spółka Jawna (Administrator danych) wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, które odbywa się w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pracy, na które jako kandydat aplikujesz lub przyszłych procesów rekrutacyjnych.
 2. Podanie danych osobowych wskazanych w art. 221 Kodeksu pracy lub w przepisach odrębnych jest obligatoryjne, a podstawą prawną ich przetwarzania jest realizacja obowiązku prawnego ADO względem kandydata do pracy wynikającego z danego przepisu prawa. Skutkiem niepodania tych danych jest brak możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji, a w efekcie zatrudnienia na określone stanowisko pracy. Podanie innych danych osobowych jest dobrowolne, a podstawą prawną ich przetwarzania jest Twoja zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
 3. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia tej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Cofnięcie zgody jest możliwe drogą elektroniczną poprzez wysłanie e-maila na adres praca@centrumrespo.pl.
 4. Twoje dane osobowe będą przechowywane przez 2 lata od ostatniego kontaktu z Kandydatem lub do momentu wycofania przez Ciebie zgody. W dowolnym momencie tego okresu kandydat może zażyczyć sobie usunięcia swoich danych z naszego systemu.
 5. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Przysługuje Ci prawdo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących narusza przepisy prawa.
 6. W sprawach związanych z Twoimi danymi osobowymi proszę kontaktować się z pod adresem: praca@centrumrespo.pl.
 7. Przeczytaj o naszej Polityce prywatności.