Fullstack Developer

IT

IT

Centrum Respo, dynamicznie rozwijająca się firma dietetyczno-technologiczna, poszukuje do swojego zespołu utalentowanego i zaangażowanego specjalisty Full-Stack Developer. Jeśli jesteś pasjonatem technologii, entuzjastycznie podchodzisz do pracy w zespole oraz chcesz mieć realny wpływ na rozwój innowacyjnych rozwiązań w branży zdrowego odżywiania, to ta oferta jest dla Ciebie!

Jako Full-Stack Developer w Centrum Respo będziesz odpowiedzialny za rozwój i utrzymanie naszej platformy technologicznej. Będziesz współpracować z zespołem programistów, projektantów UI/UX oraz ekspertów w dziedzinie dietetyki, aby tworzyć i doskonalić innowacyjne rozwiązania dla naszych klientów. Twój zakres odpowiedzialności obejmować będzie zarówno front-end, jak i back-end aplikacji, a także integrację z bazami danych i narzędziami analitycznymi.

Jak wygląda rekrutacja?

1. Rozmowa rekrutacyjna z HR

2. Spotkanie rekrutacyjne z przyszłym przełożonym oraz rozmowa techniczna

3. Spotkanie rekrutacyjne z CTO

Kontrakt B2B
8 000 - 15 000 zł netto + vat netto (+ VAT) / mies.
  • praca zdalna
  • online

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwijanie funkcjonalności platformy technologicznej Centrum Respo

  • Projektowanie, implementacja i utrzymanie front-endu i back-endu aplikacji

  • Integracja platformy z bazami danych oraz narzędziami analitycznymi

  • Optymalizacja aplikacji pod kątem wydajności, skalowalności i bezpieczeństwa

  • Monitorowanie i analiza wyników systemu, identyfikowaniem obszarów wymagających usprawnienia oraz wdrażanie nowych funkcjonalności i aktualizacji na platformie

  • Zapewnienie wysokiej jakości kodu oraz zgodności z najlepszymi praktykami programistycznymi

Nasze wymagania

  • 2+ lata jako Full-Stack PHP Developer

  • Dobra znajomość WordPress i WooCommerce

  • Doświadczenie w PHP, TypeScript, CSS, HTML

  • Znajomość CSS3, HTML5 oraz responsive design

  • Znajomość baz danych: MySQL oraz MongoDB

  • Znajomość React, React Native na duży plus

  • Doświadczenie w zakresie integracji z zewnętrznymi systemami przez API (REST)

  • Doświadczenie w znajomości systemu kontroli wersji GIT

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym umożliwiającym pracę z anglojęzyczną dokumentacją techniczną

  • Biegła znajomość języka polskiego

  • Wykształcenie wyższe

Korzyści płynące z pracy w Centrum Respo

Szkolenia i rozwój
pod okiem specialistów
Wsparcie
team lidera i opieka
Opieka medyczna
Dofinansowanie do Medicover
Spotkania integracyjne
w zgranym zespole
Elastyczny czas pracy
nie pracujemy „od – do”
Praca zdalna
z dowolnego miejsca na ziemi
O nas

Centrum Respo to nowa, prężnie rozwijająca się poradnia dietetyczna pod patronatem Michała Wrzoska. Naszą misją jest wspieranie ludzi w dążeniu do wyglądu, o którym marzą, lepszego samopoczucia i zdrowego życia. Działamy on-line, a nasz kilkudziesięcioosobowy zespół wysoko wykwalifikowanych dietetyków, fizjoterapeutów (i nie tylko :)) wspiera pacjentów korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Zapraszamy :)

  1. Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy Respo Wrzosek Witkowski Spółka Jawna (Administrator danych) wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, które odbywa się w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pracy, na które jako kandydat aplikujesz lub przyszłych procesów rekrutacyjnych.
  2. Podanie danych osobowych wskazanych w art. 221 Kodeksu pracy lub w przepisach odrębnych jest obligatoryjne, a podstawą prawną ich przetwarzania jest realizacja obowiązku prawnego ADO względem kandydata do pracy wynikającego z danego przepisu prawa. Skutkiem niepodania tych danych jest brak możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji, a w efekcie zatrudnienia na określone stanowisko pracy. Podanie innych danych osobowych jest dobrowolne, a podstawą prawną ich przetwarzania jest Twoja zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
  3. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia tej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Cofnięcie zgody jest możliwe drogą elektroniczną poprzez wysłanie e-maila na adres praca@centrumrespo.pl.
  4. Twoje dane osobowe będą przechowywane przez 2 lata od ostatniego kontaktu z Kandydatem lub do momentu wycofania przez Ciebie zgody. W dowolnym momencie tego okresu kandydat może zażyczyć sobie usunięcia swoich danych z naszego systemu.
  5. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Przysługuje Ci prawdo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących narusza przepisy prawa.
  6. W sprawach związanych z Twoimi danymi osobowymi proszę kontaktować się z pod adresem: praca@centrumrespo.pl.
  7. Przeczytaj o naszej Polityce prywatności.