Powrót do ofert

Dietetyk/Dietetyczka

Dietetyka

Powrót do ofert

Dietetyk/Dietetyczka

Dietetyka

Centrum Respo to najnowocześniejsza polska firma dostarczająca klientom usługi dietetyczne. Naszą misją jest przekonanie każdego, że zdrowe jedzenie może być łatwe, a odchudzanie przyjemne. Stworzyliśmy własne rozwiązania technologiczne, które pozwalają nam realizować założone cele.

Naszym głównym produktem jest dieta indywidualnie dopasowana do klienta. Działamy on-line, a nasz kilkudziesięcioosobowy zespół wysoko wykwalifikowanych dietetyków, fizjoterapeutów, ekspertów marketingowych (i nie tylko) wspiera pacjentów, korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Do codziennej obsługi jadłospisu i komunikacji z nami, klienci używają dedykowanej, stworzonej przez nas aplikacji mobilnej (średnia ocen 4,8/5) oraz specjalnego dashboardu dostępnego przez przeglądarkę internetową. Podążamy za trendami i wybieramy najnowocześniejsze technologie do realizacji zadań.

Jesteśmy młodą, szybko rozwijającą się firmą. Dziś pracujemy dla klientów w Polsce, a w niedalekiej przyszłości nasza działalność rozszerzy się na kolejne kraje.

Umowa zlecenie
4500 - 5000 zł brutto na UZ brutto / mies.
Kontrakt B2B
5500 -5800 netto netto (+ VAT) / mies.
 • fulltime
 • praca zdalna
 • online

Twój zakres obowiązków

 • Szukamy kilku dietetyków :D - w tym kogoś, kto ma doświadczenie w diecie KETO albo chciałby prowadzić konsultacje dla dzieci i ich rodziców.

 • Opieka nad pacjentem on-line na czacie: układanie jadłospisów, przygotowywanie zaleceń żywieniowych, stały kontakt z podopiecznymi na czacie on -line, edukacja żywieniowa pacjenta zgodnie z EBM, prowadzenie konsultacji video, kontakt telefoniczny z podopiecznymi w określonych sytuacjach

 • Dbanie o wyniki sprzedażowe związane z przedłużaniem współpracy przez podopiecznych oraz o ocenę współpracy Dietetyk - Podopieczny

 • Przygotowywanie treści edukacyjnych (artykuły, krótkie teksty pisane)

Nasze wymagania

 • Wykształcenie wyższe: Magister dietetyki - jako warunek konieczny

 • Doświadczenie pracy jako dietetyk: w poradni dietetycznej i/lub w ramach własnej praktyki zawodowej lub w innym zakresie

 • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z podopiecznymDietetyk - Podopieczny

 • Łatwość w rozmowie na czacie i przez telefon

 • Nastawienie na osiąganie oczekiwanych rezultatów

 • Umiejętność pracy zdalnej/online w zespole

 • Gotowość do aktualizowania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności

Korzyści płynące z pracy w Centrum Respo

Atmosfera pracy
Przyjazna atmosfera pracy w dynamicznym, rozwijającym się zespole
Prywatna opieka medyczna
Medicover
Karta sportowa
Multisport
Płatne przerwy w pracy
20 dni plus urlop w urodziny
O nas
Centrum Respo to firma dietetyczno-technologiczna online, prężnie rozwijająca się pod marką osobistą Michała Wrzoska. Zawodowo realizujemy marzenia o świetnej sylwetce, pysznej diecie oraz lepszym samopoczuciu. Więcej o nas dowiesz się na stronie www.centrumrespo.pl. Centrum Respo rozwija się dynamicznie, a wraz z nim rozwijają się różne gałęzie firmy. Wciąż powiększamy nasz zespół – potrzebujemy ludzi kreatywnych, zmotywowanych do działania, zaangażowanych w to, co robią i chętnych do kreaowania rzeczywistości dookoła siebie.

Wypełnij podstawowe dane

Dodaj swoje CV

Przeciągnij i upuść swoje CV
JPG, PNG i PDF, maksymalna wielkość pliku 10MB
 1. Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy Respo Wrzosek Witkowski Spółka Jawna (Administrator danych) wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, które odbywa się w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pracy, na które jako kandydat aplikujesz lub przyszłych procesów rekrutacyjnych.
 2. Podanie danych osobowych wskazanych w art. 221 Kodeksu pracy lub w przepisach odrębnych jest obligatoryjne, a podstawą prawną ich przetwarzania jest realizacja obowiązku prawnego ADO względem kandydata do pracy wynikającego z danego przepisu prawa. Skutkiem niepodania tych danych jest brak możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji, a w efekcie zatrudnienia na określone stanowisko pracy. Podanie innych danych osobowych jest dobrowolne, a podstawą prawną ich przetwarzania jest Twoja zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
 3. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia tej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Cofnięcie zgody jest możliwe drogą elektroniczną poprzez wysłanie e-maila na adres praca@centrumrespo.pl.
 4. Twoje dane osobowe będą przechowywane przez 2 lata od ostatniego kontaktu z Kandydatem lub do momentu wycofania przez Ciebie zgody. W dowolnym momencie tego okresu kandydat może zażyczyć sobie usunięcia swoich danych z naszego systemu.
 5. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Przysługuje Ci prawdo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących narusza przepisy prawa.
 6. W sprawach związanych z Twoimi danymi osobowymi proszę kontaktować się z pod adresem: praca@centrumrespo.pl.
 7. Przeczytaj o naszej Polityce prywatności.