Powrót do ofert

Dietetyk/Dietetyczka

Dietetyka

Powrót do ofert

Dietetyk/Dietetyczka

Dietetyka

Centrum Respo to dynamicznie rozwijająca się firma dietetyczno-technologiczna. Wciąż powiększamy nasz zespół – potrzebujemy ludzi kreatywnych, zmotywowanych do działania, zaangażowanych w to, co robią i chętnych do kreowania rzeczywistości dookoła siebie.

Jako Dietetyk/Dietetyczka będziesz odpowiedzialny za codzienne wspieranie pacjentów w realizacji marzeń o świetnej sylwetce, pysznej diecie oraz o lepszym samopoczuciu.

W Respo cenimy sobie relacje dlatego dużą wagę przykładamy do procesu rekrutacji. Zależny nam na osobach, które posiadają zarówno kompetencje oczekiwane w danym obszarze, ale też podzielają nasze wartości. Dołączając do nas będziesz mieć okazję przekonać się na własne oczy, że kluczem do naszego sukcesu są przede wszystkim świetni ludzie.
Proces rekrutacji będzie składał się z następujących etapów: 
1. Wykonanie testu merytorycznego
2. Spotkanie online z HR
3. Spotkanie online z Managerem Teamu Diety
4. Test z komunikacji z pacjentem
Umowa zlecenie
5000 brutto / mies.
Kontrakt B2B
6100 netto (+ VAT) / mies.
 • praca zdalna
 • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

 • Opieka nad pacjentem on-line na czacie

 • Układanie jadłospisów

 • Przygotowywanie zaleceń żywieniowych

 • Edukacja żywieniowa pacjenta zgodnie z EBM

 • Raportowanie wyników swojej pracy w systemie

 • Dbanie o wyniki sprzedażowe związane z przedłużaniem współpracy przez podopiecznych oraz o ocenę współpracy Dietetyk - Podopieczny

Nasze wymagania

 • Wykształcenie wyższe: Magister dietetyki - jako warunek konieczny

 • Doświadczenie pracy w poradni dietetycznej lub w ramach własnej praktyki zawodowej

 • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z podopiecznym

 • Empatia i otwartość względem różnych pacjentów

 • Łatwość w rozmowie na czacie i przez telefon

 • Nastawienie na osiąganie oczekiwanych rezultatów, w tym sprzedażowych

 • Dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista, obowiązkowość i terminowość

 • Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania oraz proaktywne zaangażowanie w ich realizację

 • Gotowość do aktualizowania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności

 • Dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista, obowiązkowość i terminowość

 • Umiejętność pracy zdalnej/online w zespole

 • Chęć podejmowania wyzwań zawodowych

 • Inne wymagania: Mile widziana chęć uczestniczenia w Social Mediach firmy IG/FB/TikTok oraz uprawianie sportu amatorskiego/ bycie aktywnym fizycznie.

Korzyści płynące z pracy w Centrum Respo

Szkolenia i rozwój
pod okiem specialistów
Wsparcie
team lidera i opieka
Opieka medyczna
Dofinansowanie do Medicover
Spotkania integracyjne
w zgranym zespole
Elastyczny czas pracy
nie pracujemy „od – do”
Praca zdalna
z dowolnego miejsca na ziemi
O nas

Centrum Respo to nowa, prężnie rozwijająca się poradnia dietetyczna pod patronatem Michała Wrzoska. Naszą misją jest wspieranie ludzi w dążeniu do wyglądu, o którym marzą, lepszego samopoczucia i zdrowego życia. Działamy on-line, a nasz kilkudziesięcioosobowy zespół wysoko wykwalifikowanych dietetyków, fizjoterapeutów (i nie tylko :)) wspiera pacjentów korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Zapraszamy :)

Wypełnij podstawowe dane

Dodaj swoje CV

Przeciągnij i upuść swoje CV
JPG, PNG i PDF, maksymalna wielkość pliku 10MB
 1. Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy Respo Wrzosek Witkowski Spółka Jawna (Administrator danych) wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, które odbywa się w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pracy, na które jako kandydat aplikujesz lub przyszłych procesów rekrutacyjnych.
 2. Podanie danych osobowych wskazanych w art. 221 Kodeksu pracy lub w przepisach odrębnych jest obligatoryjne, a podstawą prawną ich przetwarzania jest realizacja obowiązku prawnego ADO względem kandydata do pracy wynikającego z danego przepisu prawa. Skutkiem niepodania tych danych jest brak możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji, a w efekcie zatrudnienia na określone stanowisko pracy. Podanie innych danych osobowych jest dobrowolne, a podstawą prawną ich przetwarzania jest Twoja zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
 3. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia tej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Cofnięcie zgody jest możliwe drogą elektroniczną poprzez wysłanie e-maila na adres praca@centrumrespo.pl.
 4. Twoje dane osobowe będą przechowywane przez 2 lata od ostatniego kontaktu z Kandydatem lub do momentu wycofania przez Ciebie zgody. W dowolnym momencie tego okresu kandydat może zażyczyć sobie usunięcia swoich danych z naszego systemu.
 5. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Przysługuje Ci prawdo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących narusza przepisy prawa.
 6. W sprawach związanych z Twoimi danymi osobowymi proszę kontaktować się z pod adresem: praca@centrumrespo.pl.
 7. Przeczytaj o naszej Polityce prywatności.