Powrót do ofert

Analityk biznesowo – systemowy

Projekty

Powrót do ofert

Analityk biznesowo – systemowy

Projekty

Centrum Respo, dynamicznie rozwijająca się firma dietetyczno-technologiczna, poszukuje do swojego zespołu utalentowanego i zaangażowanego analityka biznesowo-systemowego. Jeśli jesteś pasjonatem technologii, entuzjastycznie podchodzisz do pracy w zespole oraz chcesz mieć realny wpływ na rozwój innowacyjnych rozwiązań w branży zdrowego odżywiania, to ta oferta jest dla Ciebie!

Jako analityk biznesowo-systemowy w Centrum Respo będziesz odpowiedzialny za rozwój i utrzymanie naszej platformy technologicznej pod kątem zbierania wymagań, przeprowadzania ich analiz oraz przygotowywania rekomendowanych rozwiązań biznesowo-systemowych. Będziesz współpracować z zespołem programistów, projektantów UI/UX oraz ekspertów w dziedzinie dietetyki, aby tworzyć i doskonalić innowacyjne rozwiązania dla naszych klientów. Twój zakres odpowiedzialności obejmować będzie zarówno stronę internetową, jak i aplikację, a także różnorodne systemy wewnętrzne oraz integracje z systemami zewnętrznymi.

 

Jak wygląda rekrutacja?

1. Rozmowa rekrutacyjna online z HR

2. Spotkanie rekrutacyjne z przyszłym szefem (Project Manager )

3. Zadanie

Kontrakt B2B
8 000 - 13 000 zł netto + vat netto (+ VAT) / mies.
 • praca zdalna
 • online

Twój zakres obowiązków

 • Zbieranie i analiza wymagań biznesowych od różnych wewnętrznych interesariuszy (m.in. działu marketingu, dietetyków, działu obsługi klienta)

 • Komunikacja z użytkownikami końcowymi, zrozumienie ich potrzeb i problemów związanych z istniejącymi systemami oraz oczekiwań dotyczących nowych funkcji

 • Proponowanie rozwiązań biznesowych oraz technicznych, uwzględniając zarówno wymagania użytkowników, jak i ograniczenia technologiczne

 • Mapowanie procesów biznesowych oraz analiza istniejących systemów w celu zidentyfikowania obszarów do usprawnień lub integracji

 • Udział w procesie projektowym od fazy koncepcji do wdrożenia, współpraca z programistami i testerami w celu zapewnienia zgodności implementacji z wymaganiami.

 • Opracowywanie dokumentacji wymagań biznesowych i technicznych, w tym diagramów przepływu danych, diagramów przypadków użycia itp.

 • Szkolenie użytkowników końcowych w zakresie nowych systemów lub funkcjonalności oraz udzielanie wsparcia w razie potrzeby.

 • Samodzielna organizacja pracy, praca z kilkoma analizami jednocześnie, w zmiennych zespołach projektowych

Nasze wymagania

 • 2+ lata jako analityk biznesowo-systemowy

 • Doświadczenie w pracy z interesariuszami pod kątem zbierania wymagań w różnorodny sposób (warsztaty, burze mózgów, prototypowanie, proste makietowanie itp.)

 • Znajomość narzędzi typu Jira, Confluence

 • Znajomość notacji do modelowania procesów (BPMN, UML)

 • Umiejętność przygotowywania zadań dla działu IT (US, AC, DoD, DoR)

 • Umiejętność pracy z bazami danych na poziomie podstawowym

 • Doświadczenie w zakresie analizy i projektowania integracji z zewnętrznymi systemami przez API (REST)

 • Umiejętność pracy zespołowej

 • Proaktywność, samodzielność

 • Otwartość na dużą dynamikę firmy oraz zmienność wymagań i priorytetów

 • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym, umożliwiającym pracę z anglojęzyczną dokumentacją techniczną

 • Wykształcenie wyższe

Korzyści płynące z pracy w Centrum Respo

Szkolenia i rozwój
pod okiem specialistów
Wsparcie
team lidera i opieka
Opieka medyczna
Dofinansowanie do Medicover
Spotkania integracyjne
w zgranym zespole
Elastyczny czas pracy
nie pracujemy „od – do”
Praca zdalna
z dowolnego miejsca na ziemi
O nas

Centrum Respo to nowa, prężnie rozwijająca się poradnia dietetyczna pod patronatem Michała Wrzoska. Naszą misją jest wspieranie ludzi w dążeniu do wyglądu, o którym marzą, lepszego samopoczucia i zdrowego życia. Działamy on-line, a nasz kilkudziesięcioosobowy zespół wysoko wykwalifikowanych dietetyków, fizjoterapeutów (i nie tylko :)) wspiera pacjentów korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Zapraszamy :)

 1. Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy Respo Wrzosek Witkowski Spółka Jawna (Administrator danych) wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, które odbywa się w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pracy, na które jako kandydat aplikujesz lub przyszłych procesów rekrutacyjnych.
 2. Podanie danych osobowych wskazanych w art. 221 Kodeksu pracy lub w przepisach odrębnych jest obligatoryjne, a podstawą prawną ich przetwarzania jest realizacja obowiązku prawnego ADO względem kandydata do pracy wynikającego z danego przepisu prawa. Skutkiem niepodania tych danych jest brak możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji, a w efekcie zatrudnienia na określone stanowisko pracy. Podanie innych danych osobowych jest dobrowolne, a podstawą prawną ich przetwarzania jest Twoja zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
 3. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia tej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Cofnięcie zgody jest możliwe drogą elektroniczną poprzez wysłanie e-maila na adres praca@centrumrespo.pl.
 4. Twoje dane osobowe będą przechowywane przez 2 lata od ostatniego kontaktu z Kandydatem lub do momentu wycofania przez Ciebie zgody. W dowolnym momencie tego okresu kandydat może zażyczyć sobie usunięcia swoich danych z naszego systemu.
 5. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Przysługuje Ci prawdo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących narusza przepisy prawa.
 6. W sprawach związanych z Twoimi danymi osobowymi proszę kontaktować się z pod adresem: praca@centrumrespo.pl.
 7. Przeczytaj o naszej Polityce prywatności.