-14 kg Sławek
Sławek

Powiedz proszę kilka słów o sobie. Czym się zajmujesz na co dzień, jaki masz charakter pracy, co lubisz, co Cię interesuje?

Mam na imię Sławek. Pracuję jako technik w branży technologicznej. Interesuję się sportem, przede wszystkim piłką nożną, która od najmłodszych lat jest moją pasją.

Dlaczego postanowiłeś zacząć współpracę ze mną? Jaki był Twój cel, co chciałeś osiągnąć?

Wybrałem Ciebie, bo ujęła mnie różnorodność proponowanych przez Ciebie dań. Jak dla mnie, jesteś jedynym dietetykiem, który potrafi łączyć składniki w tak wyśmienity sposób, tworząc zdrowe, wartościowe, a przy okazji pyszne posiłki! Wypróbowałem wszystkie Twoje przepisy i na żadnym się nie zawiodłem. Jeśli chodzi o cel, zależało mi na pozbyciu się nadprogramowych kilogramów. Źle czułem się w swoim ciele, zaczynając od kiepskiej kondycji i uczucia ciężkości, na fatalnym wyglądzie kończąc. Moim priorytetem było pozbycie się tkanki tłuszczowej, ale mam nadzieje, że pomożesz mi też zbudować sylwetkę marzeń. :)

Co było dla Ciebie najtrudniejsze na początku współpracy?

Systematyczność i samodyscyplina. Mam tu na myśli zarówno systematyczne treningi, jak i spożywanie posiłków. Dobrze rozpisany plan to jedno, ale nic samo się nie zrobi. Bez samodyscypliny nie ma szans na jakiekolwiek efekty – niby oczywista rzecz, a trudno było mi zastosować to w praktyce.

Co się zmieniło w Twoim życiu i jak się czujesz teraz, gdy dbasz o to co jesz oraz o regularną aktywność fizyczną?

Zmieniło się m.in. podejście do cheat mealów – zawsze jadłem je raz w tygodniu, bo moja codzienna dieta była monotonna i nie sprawiała mi przyjemności. Od kiedy współpracuję z Tobą, nie potrzebuję już śmieciowego jedzenia. Dieta, którą dla mnie przygotowałeś spełnia moje oczekiwania smakowe. Opracowałeś też mnóstwo przepisów na zdrowe fast foody i słodycze, więc każdy łasuch znajdzie tu coś dla siebie. Stosując Twoją dietę czuję się rewelacyjnie i jestem naładowany pozytywną energią.

Z czego jesteś najbardziej dumny?

Z niesamowitych efektów! W końcu mam widoczne mięśnie brzucha. To, jak obecnie wygląda moja sylwetka, cieszy mnie najbardziej.

Co możesz powiedzieć o współpracy ze mną? Co było dla Ciebie najważniejsze?

Twoja reakcja na moje wyniki i świetny kontakt. Zawsze motywowałeś mnie, żeby cisnąć dalej i dodawałeś otuchy, nie pozostawiłeś bez komentarza żadnego raportu, odpisywałeś na każdą wiadomość. To bardzo budujące uczucie, kiedy wiesz, że nie jesteś w tym sam, że zawsze możesz liczyć na wsparcie trenera.

Jak sobie radzisz teraz, gdy już osiągnąłeś swój pierwszy cel?

Wyśmienicie! Dzięki Tobie wiem już, jak ćwiczyć i co jeść, żeby uzyskać jak najlepsze efekty. Zdrowy tryb życia stał się rutyną, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Zacząłem też realizować kolejny cel, czyli budowanie masy mięśniowej.

Nie odkładaj swojej metamorfozy na jutro. Dołącz do podopiecznych Centrum Respo już dziś