-17.5 kg Przemek
Przemek

Powiedz proszę kilka słów o sobie. Czym zajmujesz się na co dzień, jaki masz charakter pracy, co lubisz, co Cię interesuje?

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, a od niedawna trenerem personalnym, więc także pomagam innym realizować założone cele związane z kształtowaniem sylwetki i zmianą nawyków żywieniowych. Lubię kontakt z ludźmi, wcześniejsza praca w korporacji nie dawała mi satysfakcji, dlatego postanowiłem coś z tym zrobić. Teraz jako trener spełniam się zawodowo. Interesuję się sportami sylwetkowymi, piłką nożną, gotowaniem oraz podróżowaniem i muzyką.

Dlaczego zdecydowałeś się na współpracę ze mną? Jaki był Twój cel? Co spowodowało, że postanowiłeś dokonać metamorfozy sylwetki?

Miałem trudny okres w życiu, a to wpłynęło na moje problemy z wagą. Najpierw przytyłem trochę po niedokończonej redukcji. Z kolei na początku 2018 roku zmarł mój tata. Było mi naprawdę ciężko, bo nigdy nie straciłem tak bliskiej osoby. Siłownia i cała reszta zeszły na drugi plan, nie miałem motywacji do dalszej pracy. Jadłem same fast foody i słodycze, objadałem się w nocy, grając do późna w FIFA. Celem naszej współpracy była więc porządna redukcja. Chciałem dobrze wyglądać, być sprawnym, dobrze zbudowanym oraz być dobrze przygotowanym pod kątem motorycznym czy wytrzymałościowym. Chciałem być wzorem dla podopiecznych – sam wiesz, że w tym zawodzie wygląd jest najlepszą wizytówką.

Co na początku współpracy było dla Ciebie najtrudniejsze?

Myślę, że pójście na siłownię pierwszy raz po prawie rocznej przerwie. Powroty zawsze są trudne. Bałem się, że nie poradzę sobie ze spadkiem kondycji, że brak formy zadziała demotywująco i odpuszczę.

Jak się teraz czujesz, gdy dbasz o to co jesz i wróciłeś do regularnej aktywności fizycznej?

Wszystko się zmieniło. Poprawiłem wygląd, sprawność, na nowo wdrożyłem zdrowe nawyki żywieniowe, ograniczyłem też słodycze i jedzenie typu fast food. Znacznie lepiej się wysypiam i jestem szczęśliwym człowiekiem – nawet znajomi to zauważają.

Z czego jesteś najbardziej dumny? Co zamierzasz dalej?

Z tego, że nie poddałem się i konsekwentnie dążyłem do celu. Razem udało nam się dokonać świetnej metamorfozy. Oczywiście będę ją dalej kontynuować, bo to jeszcze nie jest koniec i wciąż mam sobie wiele do udowodnienia. A przy okazji chcę pokazać innym, że nie ma rzeczy niemożliwych i warto walczyć, niezależnie od przeciwności losu.

Co możesz powiedzieć o współpracy ze mną? Co było w niej dla Ciebie najważniejsze?

Stały kontakt z Tobą i indywidualne podejście do mojej osoby. Odpowiadałeś na każde nurtujące mnie pytanie, bardzo dokładnie wszystko wyjaśniając. Cieszę się też, że czasem, kiedy tego potrzebowałem, dawałeś mi wolną rękę w zakresie ćwiczeń czy diety. Inna ważna dla mnie rzecz to brak monotonii – mam na myśli zarówno mnóstwo ciekawych, różnorodnych przepisów, jak i doskonale opracowane zestawy ćwiczeń. Dzięki Twojemu doświadczeniu naprawdę dużo się nauczyłem.

Nie odkładaj swojej metamorfozy na jutro. Dołącz do podopiecznych Centrum Respo już dziś