-26,5 kg Piotrek
Piotrek

Powiedz proszę kilka słów o sobie. Czym się zajmujesz na co dzień, jaki masz charakter pracy, co lubisz, co Cię interesuje?

Mam na imię Piotr. Pracuję w polskiej firmie wytwarzającej oprogramowanie. W lutym skończyłem studia inżynierskie i teraz powoli spełniam się w swoim zawodzie. Uwielbiam sport. Od dziecka biegałem za piłką i to zamiłowanie do aktywności fizycznej pozostało mi do dzisiaj. Obecnie gram w tenisa i oczywiście ćwiczę na siłowni. Interesuję się programowaniem i sportem – to moje główne hobby. Ponadto bardzo lubię podróże. :)

Dlaczego postanowiłeś zacząć współpracę? Jaki był Twój cel, co chciałeś osiągnąć?

Od dawna ćwiczyłem na siłowni, ale było to ćwiczenie bez konkretnego planu i celu. Po prostu chodziłem na siłownię, bo lubiłem. Wysiłek włożony w ćwiczenia nie przynosił większych efektów, nie byłem zadowolony ze swojej sylwetki. Wpływ na to miała też moja dieta, która nie wyglądała najlepiej. Często sięgałem po gotowe, przetworzone dania. Nie liczyłem kalorii, nie uwzględniałem zapotrzebowania na makroskładniki. Czułem, że marnuję swój potencjał, ale nie wiedziałem, co dokładnie powinienem zmienić. Pewnego dnia stwierdziłem, że może warto spróbować współpracy ze specjalistą. Potrzebowałem konkretnego planu działania. Przejrzałem kilka ofert i postanowiłem odezwać się do Ciebie. Artykuły na temat zdrowego stylu życia, przepisy, metamorfozy podopiecznych, ukończone studia kierunkowe – wszystko to utwierdziło mnie w przekonaniu, że masz ogromną wiedzę oraz doświadczenie w tym zakresie i na pewno pomożesz mi osiągnąć cel.

Co się zmieniło w Twoim życiu od czasu rozpoczęcia współpracy?

Z pewnością zmieniło się moje podejście do ćwiczenia i jedzenia. Teraz czuję, że mam kontrolę zarówno nad swoją aktywnością fizyczną, jak i dietą. Wiem, że każda jednostka treningowa czy posiłek są ukierunkowane na konkretny cel i przybliżają mnie do lepszej sylwetki, a to bardzo motywuje do działania.

Z czego jesteś najbardziej dumny?

Najbardziej jestem dumny z dyscypliny, którą ciągle udaje mi się zachować. Trzymam się planu w 100% i krok po kroku dążę do celu.

Co możesz powiedzieć o współpracy ze mną? Co jest dla Ciebie najważniejsze?

Współpraca z Tobą spełniła wszystkie moje oczekiwania. Wiele kwestii zasługuje na uwagę, za wiele rzeczy Cię cenię. Na pewno jest to wiedza, którą posiadasz – pozwoliła mi w 100% zaufać planowi, który dla mnie przygotowałeś. Wiedziałem, że jestem w dobrych rękach i mogłem spokojnie skupić się na swoim zadaniu. Ponadto bardzo dobry kontakt – jeżeli o coś pytałem, to otrzymywałem odpowiedź bardzo szybko. Mimo wielu podopiecznych, masz czas dla wszystkich i indywidualnie podchodzisz do każdego przypadku. Bardzo podobają mi się także raporty na Twojej stronie internetowej. Są przydatne, bo fajnie pokazują progres i motywują do dalszej pracy.

Nie odkładaj swojej metamorfozy na jutro. Dołącz do podopiecznych Centrum Respo już dziś