-31 kg Patryk
Patryk
Powiedz proszę kilka słów o sobie. Czym się zajmujesz na co dzień, jaki masz charakter pracy, co lubisz, co Cię interesuje?

Mam na imię Patryk, mam 36 lat. Od wielu lat zajmuję się sprzedażą i zarządzaniem sprzedażą. Praca ma charakter home office plus wizyty u klientów. Do tego dużo konferencji i wyjazdów zagranicznych. Interesują mnie podróże i sport. Od 30 lat jestem fanem Bayernu Monachium. 😊

Co spowodowało, że postanowiłeś dokonać metamorfozy swojej sylwetki? Jaki był Twój cel, co chciałeś osiągnąć, współpracując ze mną?

Niestety przez moje lenistwo i brak wiedzy, moja waga w najgorszym momencie wynosiła aż 144 kg. Miałem duże kompleksy i bardzo szybko się męczyłem, złe samopoczucie przeszkadzało mi na każdym kroku. Dodatkową motywacją były narodziny mojego pierwszego dziecka. Na współpracę z Tobą namówił mnie brat, który działał z Tobą już wcześniej. Na Święta Bożego Narodzenia dostałem voucher i postanowiłem zmienić swoje życie.

Co było dla Ciebie najtrudniejsze, żeby wykonać pierwszy krok i każdy kolejny?

Zdecydowanie odrzucenie jedzenia śmieciowego i słodkich napojów. Na szczęście zaproponowana przez Ciebie dieta okazała się bardzo smaczna. Do tego doszły ćwiczenia. Dziś już nie wyobrażam sobie, żeby nie pójść na siłownię, na rower czy pobiegać.

Co się zmieniło w Twoim życiu i jak się czujesz teraz, gdy dbasz o to co jesz oraz o regularną aktywność fizyczną?

Dzień rozpoczynam od siłowni. W sezonie stawiam na rower i bieganie. Czuję się świetnie, dodatkowo przy dwójce dzieci o aktywność nietrudno.

Pochwal się proszę, z czego jesteś najbardziej dumny?

Udało mi się zrzucić 43 kg. Dla mnie to jest ogromny sukces! Wreszcie mogę kupić ubrania w każdym sklepie. Teraz stawiam sobie kolejne cele i jestem przekonany, że osiągnę je dzięki współpracy z Tobą.

Co było dla Ciebie najważniejsze w naszej współpracy?

Raporty co dwa tygodnie, które bardzo mnie motywowały. No i przepisy na bardzo smaczne posiłki. Mam swoje ulubione, które mogę jeść codziennie. 😊

Jak sobie radzisz teraz, gdy już osiągnąłeś swój pierwszy cel?

Zakończył się pierwszy etap, a kolejny właśnie trwa. Jestem świadomy, że nie da się mieć wszystkiego od razu. Wytrwałość i systematyczność to w tym przypadku klucz do sukcesu. Dlatego jestem przekonany, że w najbliższym czasie uda mi się osiągnąć zamierzony cel.

Nie odkładaj swojej metamorfozy na jutro. Dołącz do podopiecznych Centrum Respo już dziś