-13 kg Marcin
Marcin

Powiedz proszę kilka słów o sobie. Czym się zajmujesz na co dzień, jaki masz charakter pracy, co lubisz, co Cię interesuje?

Mam 25 lat, jestem magistrem Akademii Wychowania Fizycznego oraz trenerem personalnym. Mój tydzień jest bardzo intensywny – od wczesnego poranka do późnego wieczora trenuję ze swoimi podopiecznymi, w międzyczasie robię swoje treningi, a weekendy spędzam głównie na uczelni, na wyjazdach albo po prostu odpoczywam z rodziną. Poza sportem (z którym jestem związany od dzieciństwa) uwielbiam podróżować, gotować i czytać książki.

Dlaczego postanowiłeś zacząć? Jaki był Twój cel, co chciałeś osiągnąć współpracując ze mną?

Chyba jak każdy, zacząłem trenować na siłowni, żeby lepiej wyglądać. To był mój główny cel. Natomiast z biegiem czasu ten cel się zmienił i to głównie dzięki Tobie. Dzięki współpracy poprawiła się nie tylko moja sylwetka, ale również wyniki badań i samopoczucie!

Co spowodowało, że postanowiłeś dokonać metamorfozy swojej sylwetki?

Chciałem być w końcu zadowolony ze swojej sylwetki. Zależało mi, żeby zmniejszyć poziom tkanki tłuszczowej do minimum, ale nie stracić przy tym masy mięśniowej.

Co było dla Ciebie najtrudniejsze, żeby wykonać pierwszy krok i każdy kolejny?

Najtrudniejsze było jedzenie odpowiedniej ilości posiłków oraz niepodjadanie.

Co się zmieniło w Twoim życiu i jak się czujesz teraz, gdy dbasz o to co jesz oraz o regularną aktywność fizyczną?

Czuję się fantastycznie! Mam o wiele więcej energii w ciągu dnia. Jem smacznie i zdrowo. Nie mam ochoty na podjadanie!

Pochwal się proszę, z czego jesteś najbardziej dumny?

Najbardziej jestem dumny z tego, że wytrzymałem okres redukcji, nie odmawiając sobie wyjść ze znajomymi i że podczas gorszego dnia byłem w stanie się zmotywować i zrobić trening.

Co możesz powiedzieć o współpracy ze mną, co było w niej dla Ciebie najważniejsze?

Na temat współpracy z Tobą mógłbym powiedzieć wiele dobrego! Spełniłeś moje wszystkie oczekiwania. Jednak najbardziej jestem Ci wdzięczny za Twoje indywidualne podejście! Zawsze miło mnie zaskakiwałeś planami treningowymi. Każdy plan był dla mnie czymś nowym, mimo że mam już kilka lat treningów za sobą. Jeśli chodzi o dietę, to brakuje mi słów, żeby to opisać! Dużo ciekawych propozycji posiłków – słodkich, wytrawnych, na ostro itd. Wszystkie bardzo smaczne i w wystarczającej ilości (rzadko kiedy czułem po nich głód). Fajnie, że co jakiś czas wprowadzasz nowe przepisy – widać, że jest to Twoją pasją. Na ogromny plus zasługuje również bardzo dobry kontakt z Tobą! Mimo prowadzenia online, zawsze szybko odpisywałeś. Nawet jak byłeś na wakacjach, potrafiłeś odpisać na moje pytania w ciągu paru godzin. Bardzo to doceniam!

Jak sobie radzisz teraz, gdy już osiągnąłeś swój pierwszy cel?

Nie spoczywam na laurach, chciałbym utrzymać przez cały rok taką fajną sylwetkę. Aktualnie zależy mi na zbudowaniu większej masy mięśniowej, utrzymując niski poziom tkanki tłuszczowej. Wiem, że nie będę miał już problemów z prawidłowym odżywianiem.

Nie odkładaj swojej metamorfozy na jutro. Dołącz do podopiecznych Centrum Respo już dziś