-8 kg Małgosia
Małgosia

Powiedz proszę kilka słów o sobie. Czym się zajmujesz na co dzień, jaki masz charakter pracy, co lubisz, co Cię interesuje?

Mam na imię Małgorzata, lat 33. Dwójka małych dzieci. Jestem urzędnikiem, wykonuję pracę „za biurkiem”. Największą przyjemnością dla mnie jest spędzanie czasu ze swoją rodziną. Moją pasją są podróże, książki, a od niedawna uprawianie sportu.

Dlaczego postanowiłaś zacząć? Jaki był Twój cel, co chciałaś osiągnąć współpracując ze mną?

Jestem osobą, która lubi podejmować wyzwania. Jednym z moich wyzwań było zgłoszenie się do dietetyka i trenera. Wybrałam Ciebie – byłam pewna, że pomożesz mi zrealizować wyznaczony cel. Nie pomyliłam się. Priorytetem dla mnie było zrzucenie „nadprogramowych” kilogramów, a w późniejszym etapie wyrzeźbienie sylwetki.

Co spowodowało, że postanowiłaś dokonać metamorfozy swojej sylwetki?

Moja przygodę z siłownią rozpoczęłam w ubiegłym roku. Niestety katorżnicze treningi nie przynosiły zamierzonych efektów, w konsekwencji czego narastała we mnie frustracja, złość, a także brak motywacji do dalszych działań. Postanowiłam więc skorzystać z pomocy profesjonalisty. Podjęcie współpracy z Tobą było podyktowane również chęcią zmiany stylu życia i odżywiania.

Co było dla Ciebie najtrudniejsze, żeby wykonać pierwszy krok i każdy kolejny?

Największą trudnością dla mnie okazało się przestawienie się na zdrową żywność, a tym samym odstawienie fast foodów.

Co się zmieniło w Twoim życiu i jak się czujesz teraz, gdy dbasz o to co jesz oraz o regularną aktywność fizyczną?

Efekty jakie uzyskałam dzięki stosowanej diecie i wykonywanym treningom spowodowały, że stałam się pewniejsza siebie. Największą wartością dla mnie jest zrozumienie tego jaki wpływ na nasze ciało ma psychika, a dzięki pozytywnemu nastawieniu, myśleniu „dam radę, mogę więcej, nie poddam się” osiągnęłam zamierzony cel. Kluczem do sukcesu jest pozytywne myślenie.

Pochwal się proszę, z czego jesteś najbardziej dumna?

Pomimo chronicznego braku czasu, stałam się osobą bardziej zorganizowaną. Mam teraz czas na wszystko. Mam swoją przestrzeń, czas tylko dla SIEBIE. Dumna jestem również z tego, że dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości osiągnęłam swój cel.

Co możesz powiedzieć o współpracy ze mną, co było w niej dla Ciebie najważniejsze?

Współpracując z Tobą zrozumiałam, że dobrze dobrana dieta i ułożony plan treningowy mogą zdziałać cuda.

Jak sobie radzisz teraz, gdy już osiągnęłaś swój pierwszy cel?

Widząc pierwsze efekty mojej pracy, jestem bardziej zmotywowana do dalszych działań. Jestem pełna energii dzięki zmianom jakie we mnie nastąpiły (ciało i umysł).

Nie odkładaj swojej metamorfozy na jutro. Dołącz do podopiecznych Centrum Respo już dziś