-8 kg Małgosia
Małgosia

Powiedz proszę kilka słów o sobie. Czym się zajmujesz na co dzień, jaki masz charakter pracy, co lubisz, co Cię interesuje?

Mam na imię Małgorzata i mam 33 lata. Jestem mamą dwójki małych dzieci. Pracuję jako urzędnik, także większość czasu siedzę za biurkiem. Najbardziej lubię spędzać czas z rodziną. Moją pasją są podróże, książki, a od niedawna również uprawianie sportu.

Dlaczego postanowiłaś zacząć? Jaki był Twój cel, co chciałaś osiągnąć współpracując ze mną?

Jestem osobą, która lubi podejmować wyzwania. Jednym z takich wyzwań było zgłoszenie się do dietetyka i trenera. Przygodę z siłownią rozpoczęłam wcześniej, niestety bez odpowiedniego planu katorżnicze treningi nie przynosiły zamierzonych efektów. W konsekwencji narastała we mnie frustracja, złość i brakowało mi motywacji do dalszych działań. Dlatego wybrałam Ciebie – po zapoznaniu się z Twoją ofertą na stronie internetowej byłam pewna, że pomożesz mi zrealizować obrany cel, bo jesteś nie tylko trenerem, ale przede wszystkim dietetykiem i to z kierunkowym wykształceniem magisterskim, a do tego kończysz studia doktoranckie. Nie mogłam trafić lepiej! Priorytetem dla mnie było zrzucenie nadprogramowych kilogramów, a w późniejszym etapie wyrzeźbienie sylwetki. Przy okazji chciałam zmienić szeroko pojęty styl życia i nauczyć się zdrowego odżywiania.

Co było dla Ciebie najtrudniejsze, żeby wykonać pierwszy krok i każdy kolejny?

Największą trudnością dla mnie okazało się przestawienie na zdrową żywność, a tym samym odstawienie ulubionego jedzenia typu fast food i innych przetworzonych produktów, po które wcześniej sięgałam bardzo często. Wydawało mi się, że zdrowa dieta nie idzie w parze z przyjemnością, smacznymi posiłkami i łatwym ich przyrządzaniem, ale pokazałeś mi, że byłam w błędzie.

Co się zmieniło w Twoim życiu i jak się czujesz teraz, gdy dbasz o to co jesz oraz o regularną aktywność fizyczną?

Efekty, jakie uzyskałam dzięki stosowanej diecie i wykonywanym treningom, sprawiły, że jestem bardziej pewna siebie. Największą wartością dla mnie jest to, że zrozumiałam jak wielki wpływ na nasze ciało ma psychika. Dzięki pozytywnemu nastawieniu, że dam radę, nie poddam się i mogę znacznie więcej, osiągnęłam zamierzony cel. Pozytywne myślenie jest kluczem do sukcesu.

Pochwal się proszę, z czego jesteś najbardziej dumna?

Pomimo chronicznego braku czasu, stałam się osobą bardziej zorganizowaną. Paradoksalnie mam teraz czas na wszystko, a zwłaszcza czas tylko dla siebie i swoją przestrzeń. Jestem dumna, że dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości odniosłam sukces.

Co możesz powiedzieć o współpracy ze mną, co było w niej dla Ciebie najważniejsze?

Dzięki Tobie zrozumiałam, że dobrze dobrana dieta i odpowiedni plan treningowy mogą zdziałać cuda. Najważniejsze było dla mnie to, że stworzyłeś program na miarę moich potrzeb, idealnie do mnie dopasowany, nastawiony na realizację konkretnego celu. Bardzo cenię to indywidualne podejście do podopiecznych, nie działasz szablonowo.

Jak sobie radzisz teraz, gdy już osiągnęłaś swój pierwszy cel?

Widząc pierwsze efekty mojej pracy, jestem jeszcze bardziej zmotywowana do dalszych działań. Dzięki zmianom jakie we mnie nastąpiły (i tym w ciele, i w umyśle) jestem pełna energii i optymizmu.

Nie odkładaj swojej metamorfozy na jutro. Dołącz do podopiecznych Centrum Respo już dziś