-17 kg Małgorzata
Małgorzata

Powiedz proszę kilka słów o sobie. Czym się zajmujesz na co dzień, jaki masz charakter pracy, co lubisz, co Cię interesuje?

Mam na imię Małgorzata, mam 43 lata i na co dzień jestem handlowcem w firmie handlowo-usługowej w branży wykończenie wnętrz. W wolnych chwilach słucham polskiej muzyki i czytam kryminały.

Dlaczego postanowiłaś zacząć? Jaki był Twój cel, co chciałaś osiągnąć współpracując ze mną?

Postanowiłam zacząć, gdyż nie czułam się dobrze w swoim ciele. Bardzo szybko się męczyłam, miałam bardzo duże problemy ze skórą i układem pokarmowym. Zaczęłam tracić kontrolę nad masą ciała – zaczęła wzrastać w zastraszającym tempie. Moim celem była poprawa kondycji i samopoczucia. Bezpośrednią motywacją do zmian był dla mnie ślub córki. Tego dnia chciałam wyglądać pięknie, a byłoby to trudne w sukience rozmiaru spadochronu. Dlatego postanowiłam zadbać o siebie i skorzystać z Twojej pomocy.

Co było dla Ciebie najtrudniejsze, żeby wykonać pierwszy krok i każdy kolejny?

Po prostu się bałam. Najtrudniejsza była myśl, że zawiodę siebie, bliskich i Ciebie. Pierwszy trening, na którym już po chwili nie mogłam złapać oddechu, uzmysłowił mi, że problem jest jeszcze większy, niż myślałam i naprawdę muszę o siebie zadbać. Cieszę się, że mogłam trenować w domu, bo bałam się, że będę zmuszona do ćwiczeń na siłowni. Mój strach szybko minął, gdy zaczęłam realizować Twoje wskazówki i zobaczyłam, że nie taki diabeł straszny, jak go malują.

Pochwal się proszę, z czego jesteś najbardziej dumna?

Schudłam 18 kg i dużo lepiej czuję się w swojej skórze. Mam dużo więcej energii i kondycję lepszą niż wielu młodszych ode mnie. Nawet nie czuję, że jestem na diecie, bo każdego dnia jem smaczne posiłki, które lubię. Z Twoim wsparciem, pozytywną energią i motywacją wszystko jest dla mnie takie proste, za co bardzo Ci dziękuję! Teraz wiem doskonale jak powinnam się odżywiać i jaka aktywność jest dla mnie najlepsza. Najgorsze już za mną, teraz może być już tylko lepiej, zwłaszcza że mam wsparcie rodziny, Twoje i wszystkich, którzy widzieli moją metamorfozę i przekazali mi wiele pozytywnej energii w komentarzach. Wszystkim z całego serca dziękuję.

Co możesz powiedzieć o współpracy ze mną, co było w niej dla Ciebie najważniejsze?

Współpracę z Tobą oceniam bardzo dobrze. Jesteś naprawdę bardzo zaangażowany w to co robisz. Wymieniliśmy ogrom maili. Na każde pytanie odpowiedziałeś mi bardzo konkretnie i wykazałeś wiele cierpliwości do mojej osoby. Czułam wielkie wsparcie i to dodawało mi skrzydeł.

Nie odkładaj swojej metamorfozy na jutro. Dołącz do podopiecznych Centrum Respo już dziś