-33 kg Łukasz
Łukasz

Powiedz proszę kilka słów o sobie. Czym się zajmujesz na co dzień, jaki masz charakter pracy, co lubisz, co Cię interesuje?

Na co dzień pracuję w serwisie samochodowym jako pracownik biura obsługi klienta, dodatkowo zajmuję się także sprzedażą rowerów. Praca ma charakter głównie siedzący, aczkolwiek zdarzają się krótkie „spacery”.

Dlaczego postanowiłeś zacząć? Jaki był Twój cel, co chciałeś osiągnąć współpracując ze mną?

Do rozpoczęcia pchnęło mnie kilka czynników. Pierwszym i najważniejszym była po prostu nadwaga. Wcześniej próbowałem stosować diety, ale były monotonne i wytrzymywałem jedynie 3-4 dni. Kolejnym czynnikiem było rozpoczęcie przygody z siłownią. Na początku chciałem jedynie zrzucić kilka kilo, ale podczas redukcji zauważyłem, że przychodzi to dość łatwo i tak z założonych 110 kg zszedłem do 98.

Co spowodowało, że postanowiłeś dokonać metamorfozy swojej sylwetki?

Przeglądając metamorfozy na stronie michalwrzosek.pl postanowiłem, że też zadbam o swoją sylwetkę, a przede wszystkim o swoje zdrowie. Powiększająca się nadwaga, nieregularne posiłki, śmieciowe jedzenie na mieście – w pewnym momencie miałem dość i chciałem wziąć się w garść.

Co było dla Ciebie najtrudniejsze, żeby wykonać pierwszy krok i każdy kolejny?

W pierwszych dniach musiałem zaplanować dokładnie swój dzień. Z racji godzin pracy (8-17) i treningu po pracy musiałem znaleźć czas na przygotowanie swoich posiłków. Na szczęście Twoje plany są łatwe i szybkie w przygotowaniu, więc proces wdrażania przebiegł bardzo sprawnie.

Co się zmieniło w Twoim życiu i jak się czujesz teraz, gdy dbasz o to co jesz oraz o regularną aktywność fizyczną?

Zmieniło się bardzo wiele, począwszy od wymiany całej garderoby. Uważam na to co jem, co kupuję, stałem się bardziej świadomym człowiekiem jeśli chodzi o żywienie i cały czas mam głód, tyle że nowej wiedzy przekazywanej przez Ciebie. :)
Mam więcej energii, nie chce mi się spać po pracy, praktycznie cały czas jestem w świetnym nastroju.

Pochwal się proszę, z czego jesteś najbardziej dumny?

Najbardziej jestem dumny z wyników, jakie udało się nam osiągnąć dzięki dyscyplinie, którą wprowadziłem do swojego żywienia.

Co możesz powiedzieć o współpracy ze mną, co było w niej dla Ciebie najważniejsze?

Bezproblemowa komunikacja i szybkość reagowania na problemy podopiecznego (m.in. adaptacji katabolicznej, która miała miejsce w trakcie redukcji). Różnorodność dań w planie, a także gotowe przepisy.

Jak sobie radzisz teraz, gdy już osiągnąłeś swój pierwszy cel?

Chciałbym się rozwijać, uczyć i doszkalać w dziedzinie żywienia – wkręciłem się w to. :) Jest jeszcze kilka szczytów do zdobycia.

Nie odkładaj swojej metamorfozy na jutro. Dołącz do podopiecznych Centrum Respo już dziś